0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Skambantys Rusijos kedrai, 7 knygos

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 69,99 €
Kaina knygyne: 104,63 €*
Sutaupote: 34.64 € (34%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Skambantys Rusijos kedrai, 7 knygos


2021-06-30 69.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Skambantys Rusijos kedrai, 7 knygos" aprašymas

Likimas verslininką, keliaujantį Sibiro upe, suveda su nepaprasta kedrų miškuose užaugusia mergina, taigos atsiskyrėle, senos giminės atstove, kuri savo gebėjimais ir išmintinga mąstysena pranoksta bet kurį mūsą laikų žmogų. Anastasija geba ne tik numatyti žmonijos ateitį, bet ir ją modeliuoti.
Knygoje pasakojama apie slaptingus žmogaus ryšius su gamta ir kosmosu. Apie tai, kaip išsigydyti pačiam, kaip gydyti per nuotolį, kaip keisti ateitį.

Šiame komplekte 7 knygos:

Anastalija. Esu tiems, kam esu

Skambantys Rusijos kedrai

Meilės erdvė

Sutvėrimas

Kas gi mes?

Tėvonijos knyga

AnastaParašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Skambantys Rusijos kedrai, 7 knygos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ezoterinės ir astrologijos knygos

Vladimir Megre parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. Skambantys Rusijos kedrai, 7 knygos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. Skambantys Rusijos kedrai, 7 knygos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. Skambantys Rusijos kedrai, 7 knygos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. Skambantys Rusijos kedrai, 7 knygos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vladimir Megre tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Skambantys Rusijos kedrai, 7 knygos" perkama kartu