-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SILUMA

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Skiemenuotos PASAKOS, 1, 2 ir 3 dalys

Knygą turime sandėlyje

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 21.99 SoldOut

Knygos "KOMPLEKTAS. Skiemenuotos PASAKOS, 1, 2 ir 3 dalys" aprašymas

Lietuvių liaudies pasakos atgimsta!

Pirmosios knygelės pasakose „Dangus griūva“, „Žiogas ir skruzdėlė“, „Varna ir sūris“ naujomis spalvomis atgyja nepamirštami jų personažai – baikštusis katinėlis ir išmintingoji meška, darbščioji skruzdėlė ir lengvabūdis žiogas muzikantas, savimyla varna ir gudrioji lapė.

Atnaujintoje antroje paveikslėlių knygelių serijos SKIE-ME-NUO-TOS PA-SA-KOS dalyje rasite tris gerai žinomas, pamokančias pasakaites: „Kaip senelis ir senutė ropę rovė“, „Išdidūs baravykai“ ir naująją „Laimingas žmogus“. Skaitydami linksmai atgijusias istorijas darbštuoliams seneliams padėsite išrauti ropę, gal rasite miške pasislėpusius baravykus, o drauge su liūdesio liga susirgusiu karaliumi ieškosite laimės – gal surasite?

Trečioji skiemenuotų pasakų knygelės pasakos „Skruzdėlytės nuotykiai“, „Saulė ir mėnulis“, „Šimtas žuikučių“ smalsius mažuosius skaitytojus supažindina su dar neregėtais veikėjais! Skruzdėlytė, padedama gerųjų vabalėlių, skuba namo iki saulė nusileis, Saulė ir Mėnulis rūpinasi dukrele Žeme, o trečias, jauniausias, brolis mandagumu ir gudrumu laimi princesės širdį ir karalystę.

Šios paveikslėlių knygos skirtos 4–7 metų vaikams, besimokantiems skaityti. Pasakos knygelėse su–skie–me–nuo–tos, kad vaikas, atpažindamas raides ir tardamas garsus, galėtų jas perskaityti pats.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Skiemenuotos PASAKOS, 1, 2 ir 3 dalys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokausi skaityti


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Skiemenuotos PASAKOS, 1, 2 ir 3 dalys" perkama kartu