0

KOMPLEKTAS. Skomantas. Istorinių-nuotykinių knygų serija paaugliams apie XIII a. pradžios Lietuvą - 4 knygos

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Skomantas. Istorinių-nuotykinių knygų serija paaugliams apie XIII a. pradžios Lietuvą - 4 knygos

  • Leidėjas: Tvermė
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS219

Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Skomantas. Istorinių-nuotykinių knygų serija paaugliams apie XIII a. pradžios Lietuvą - 4 knygos" aprašymas

Lietuviai, nepaisant savo ilgos, permainingos ir turtingos istorijos, negali pasigirti istorinių veikalų gausa. Taip pat nėra ir nuotykinės literatūros jaunimui. Šias dvi spragas bando užpildyti SKOMANTO knygų serija.
Kazys Almenas subūrė grupę literatų, kurie pabandė kurti apysakas jaunimui apie XIII a. pradžios Lietuvą. Vėliau prie šios grupės prisijungė ir daugiau rašytojų - tai leidžiamos bendru Skomanto slapyvardžiu apysakos.

Apysakose veikia tie patys pagrindiniai personažai: žemaičių rikis Zybartas, jo žmona Medeina ir penki vaikai: Daubaras, Junda, Uvis, Einius ir Gailė. Apysakų veiksmas aprėpia ne tik Lietuvą, bet ir latvių, rusų žemes, kitas šalis, su kuriomis lietuvių ir žemaičių gentys XIII šimtmetyje kariavo, bičiuliavosi ir prekiavo.

"Užkeiktas lobis"

Jaunimui skirta apysaka iš XIII a. pradžios apie žemaičių rikio Zybarto žmonos Medeinos ir dukters Gailės pagrobimą ir pastangas išvaduoti jas iš kalavijuočių nelaisvės...

"Ventės kalvis"

Apysaka iš XIII a. pradžios apie Ventės pilies kalvį Kernių, vykstantį kartu su rikio sūnumi Uviu į Rygų išgauti iš Ordino kalvių plieno grūdinimo paslapties."Atpildo strėlė"

Jaunimui skirta apysaka iš XIII a. pradžios apie žemaičių rikio Žybarto dukters Jundos nesėkmingas vestuves."Dievų valia"Jaunimui skirta apysaka iš XIII a. pradžios apie žemaičių rikio Žybarto žmonos Medeinos ir dukters Gailės išvadavimą iš kalavijuočių nelaisvės.

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Skomantas. Istorinių-nuotykinių knygų serija paaugliams apie XIII a. pradžios Lietuvą - 4 knygos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Skomantas. Istorinių-nuotykinių knygų serija paaugliams apie XIII a. pradžios Lietuvą - 4 knygos, kurį parašė Skomantas. Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Skomantas. Istorinių-nuotykinių knygų serija paaugliams apie XIII a. pradžios Lietuvą - 4 knygos aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Skomantas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Skomantas. Istorinių-nuotykinių knygų serija paaugliams apie XIII a. pradžios Lietuvą - 4 knygos. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Skomantas. Istorinių-nuotykinių knygų serija paaugliams apie XIII a. pradžios Lietuvą - 4 knygos dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Skomantas. Istorinių-nuotykinių knygų serija paaugliams apie XIII a. pradžios Lietuvą - 4 knygos" perkama kartu