0

KOMPLEKTAS. Smagios RECEPTŲ knygos VAIKAMS: Gaminu pats + Samčio burtai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Smagios RECEPTŲ knygos VAIKAMS: Gaminu pats + Samčio burtai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Smagios RECEPTŲ knygos VAIKAMS: Gaminu pats + Samčio burtai" aprašymas

Dviejų knygų KOMPLEKTE - dvi kulinarinės knygos įvairaus amžiaus vaikams.

Leiskitės į nepakartojamą kelionę po kulinarinį pasaulį - susipažinkite su virtuvės ir stalo įrankiais bei prietaisais ir išmokite pasigaminti nesudėtingus, bet labai skanius patiekalus. Ragaukit, skanaukit ir vaišinkit tėvelius!

"Gaminu pats" (serijos A Dorling Kindersley book knyga)

Viskas nuo pradžių: pagrindiniai maisto gaminimo būdai, virtuvės rakandai, produktai ir vertingiausi jų deriniai.
Knygos autorė žingsnis po žingsnio išmokys pasigaminti daugiau nei 40 nesudėtingų, bet labai skanių ir sveikų patiekalų.
Išmėgink kuo daugiau patiekalų receptų, pasirink gardžiausią ir pavaišink šeimą skania vakariene. Atmink, kad maloniausia gaminimo dalis - mėgautis skaniu maistu!
Annabel Karmel - garsi kulinarinių knygų autorė, sveikos mitybos ir kūdikių bei vaikų maisto gaminimo ekspertė. Annabel už darbą vaikų mitybos srityje yra apdovanota Aukščiausiuoju Britanijos imperijos ordino narės titulu. "Gaminu pats. Smagi receptų knyga vaikams" pagal Annabel Karmel receptus!

"Samčio burtai"

"Samčio burtai" – tai trumpos istorijos ir paprasti receptai mažiesiems virtuvės burtininkams. Pagrindiniai knygos herojai – dvyniai Adelė ir Benas. Jų mama, kaip ir daugumos vaikų mamos, šiek tiek – stebukladarė. Maži mamos stebuklai gimsta virtuvėje. Mama vaikams atskleidžia savo burtų paslaptį ir dvyniai imasi pirmųjų savo bandymų virtuvėje.
Knyga paskatins vaikus domėtis sveika mityba ir maisto gaminimu, pažadins prigimtinį jų smalsumą, padės vaikams ugdyti įvairius pojūčius ragaujant, uostant, pažįstant įvairius maisto produktus ir tekstūras. "Samčio burtai" pravers ir tėveliams – juk maisto gaminimas kartu su vaikais yra smagus ir kokybiškas laiko leidimas su šeima.

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Smagios RECEPTŲ knygos VAIKAMS: Gaminu pats + Samčio burtai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Receptų knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. Smagios RECEPTŲ knygos VAIKAMS: Gaminu pats + Samčio burtai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. Smagios RECEPTŲ knygos VAIKAMS: Gaminu pats + Samčio burtai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. Smagios RECEPTŲ knygos VAIKAMS: Gaminu pats + Samčio burtai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. Smagios RECEPTŲ knygos VAIKAMS: Gaminu pats + Samčio burtai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Smagios RECEPTŲ knygos VAIKAMS: Gaminu pats + Samčio burtai" perkama kartu