0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Startinis KLASIKOS penketas. Trys draugai + Nežudyk strazdo giesmininko + Nusikaltimas ir bausmė + Gyvulių ūkis + De Profundis

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 45.99 SoldOut

Knygos "KOMPLEKTAS. Startinis KLASIKOS penketas. Trys draugai + Nežudyk strazdo giesmininko + Nusikaltimas ir bausmė + Gyvulių ūkis + De Profundis" aprašymas

Norint tapti protingu, užtenka perskaityti dešimt knygų, tačiau norint jas rasti, reikia perskaityti tūkstančius.

Nusprendėte skaityti knygas, kuriomis žavisi visas pasaulis? Ieškote tik geriausių?
Atrinkome penkias knygas, nuo kurių verta pradėti pažintį su pasaulinės literatūros aukso fondu.

Patinka mąstyti, džiaugtis ar liūdėti drauge su knygų veikėjais? Keliaukite į šių knygų pasaulius ir leiskitės nešami siužeto srovės. Tai knygos, kurios paliečia žmonių širdis ir gvildena amžinas temas - meilę ir draugystę, gyvenimą ir mirtį, tikėjimą ir žmogaus pasirinkimą.

Erichas Marija Remarkas. Trys draugai

Harper Lee. Nežudyk strazdo giesmininko

Fiodoras Dostojevskis. Nusikaltimas ir bausmė

Džordžas Orvelas. Gyvulių ūkis

Oskaras Vaildas. De Profundis

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Startinis KLASIKOS penketas. Trys draugai + Nežudyk strazdo giesmininko + Nusikaltimas ir bausmė + Gyvulių ūkis + De Profundis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Startinis KLASIKOS penketas. Trys draugai + Nežudyk strazdo giesmininko + Nusikaltimas ir bausmė + Gyvulių ūkis + De Profundis", Džordžas Orvelas (George Orwell), Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque), Fiodoras Dostojevskis, Harper Lee, Oskaras Vaildas (Oscar Wilde). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Džordžas Orvelas (George Orwell), Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque), Fiodoras Dostojevskis, Harper Lee, Oskaras Vaildas (Oscar Wilde) su knyga "KOMPLEKTAS. Startinis KLASIKOS penketas. Trys draugai + Nežudyk strazdo giesmininko + Nusikaltimas ir bausmė + Gyvulių ūkis + De Profundis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Startinis KLASIKOS penketas. Trys draugai + Nežudyk strazdo giesmininko + Nusikaltimas ir bausmė + Gyvulių ūkis + De Profundis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Džordžas Orvelas (George Orwell), Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque), Fiodoras Dostojevskis, Harper Lee, Oskaras Vaildas (Oscar Wilde). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Startinis KLASIKOS penketas. Trys draugai + Nežudyk strazdo giesmininko + Nusikaltimas ir bausmė + Gyvulių ūkis + De Profundis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Startinis KLASIKOS penketas. Trys draugai + Nežudyk strazdo giesmininko + Nusikaltimas ir bausmė + Gyvulių ūkis + De Profundis" perkama kartu