0

KOMPLEKTAS. Sudėk ir sužinok. Miško gyventojai + Ūkio gyvūnai

  • Nuolaida knygai -55%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 10,98 €*
Sutaupote: 5.99 € (55%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Sudėk ir sužinok. Miško gyventojai + Ūkio gyvūnai


2020-09-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Sudėk ir sužinok. Miško gyventojai + Ūkio gyvūnai" aprašymas

Vartyk šias knygeles ir mėgink surasti tinkamas paveikslėlio puses.
Tvirti kartono lapai tinkami daugybę kartų vartyti. Skiriama 2-5 metų vaikams.

"Ūkio gyvūnai"

Vaikai susipažins su ūkyje gyvenančiais gyvuliais ir naminiais paukščiais, pasiklausys linksmų eilėraštukų apie karvę, avelę, vištą, kiaulę ir kitus ūkio gyventojus. Knygelė padės lavinti vaikų mąstymą, pastabumą, gebėjimą susikaupti, žadins smalsumą ir norą pažinti. Tvirti kartono lapai tinkami daugybę kartų vartyti. Skiriama 2-5 metų vaikams.

"Miško gyventojai"

Miške galima patirti tiek daug nuotykių! Šios knygelės puslapiuose sutiksi lapę, kiškį, ežį ir kitus gyvūnus! Tinkamai sudėk paveikslėlius ir perskaityk ketureilius apie miško gyventojus.

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Sudėk ir sužinok. Miško gyventojai + Ūkio gyvūnai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kartoninės knygutės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Sudėk ir sužinok. Miško gyventojai + Ūkio gyvūnai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Sudėk ir sužinok. Miško gyventojai + Ūkio gyvūnai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Sudėk ir sužinok. Miško gyventojai + Ūkio gyvūnai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Sudėk ir sužinok. Miško gyventojai + Ūkio gyvūnai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Sudėk ir sužinok. Miško gyventojai + Ūkio gyvūnai" perkama kartu