0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Sumanus MAŽYLIS. Mano pirmi gyvūnai + Mano pirmos spalvos + Mano pirmi skaičiai

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 7,47 €*
Sutaupote: 2.48 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Sumanus MAŽYLIS. Mano pirmi gyvūnai + Mano pirmos spalvos + Mano pirmi skaičiai" aprašymas

Šiose knygelėse jūsų mažylis susipažins su pagrindiniais gyvūnais, pirmosiomis spalvomis ir pagrindiniais skaičiais, o žinias įtvirtins mielų piešinėlių pagalba ir atlikdamas specialiai jo amžiui sukurtas užduotėles.

„Sumanus mažylis. Mano pirmi gyvūnai“

„Sumanus mažylis. Mano pirmos spalvos“

„Sumanus mažylis. Mano pirmi skaičiai“


  • Autorius:
  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Formatas: 23x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS397

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Sumanus MAŽYLIS. Mano pirmi gyvūnai + Mano pirmos spalvos + Mano pirmi skaičiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. Sumanus MAŽYLIS. Mano pirmi gyvūnai + Mano pirmos spalvos + Mano pirmi skaičiai", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. Sumanus MAŽYLIS. Mano pirmi gyvūnai + Mano pirmos spalvos + Mano pirmi skaičiai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. Sumanus MAŽYLIS. Mano pirmi gyvūnai + Mano pirmos spalvos + Mano pirmi skaičiai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Sumanus MAŽYLIS. Mano pirmi gyvūnai + Mano pirmos spalvos + Mano pirmi skaičiai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Sumanus MAŽYLIS. Mano pirmi gyvūnai + Mano pirmos spalvos + Mano pirmi skaičiai" perkama kartu