Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Svajonių atostogoms

Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 4,00 € (51%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Svajonių atostogoms" aprašymas

Jane Porter. Atostogų flirtas

Jam atiteko vasarnamis, Porsche ir jauna draugė. Ji liko su dviem vaikais ir sudaužyta širdimi. Nuo šiol interjero dizainerė Džekė priversta iš naujo kurti gyvenimą. Bet kaip ištverti vienišus vakarus darganotame Sietle? Kaip vėl pasijusti moterimi, kai tiek metų buvai vien žmona ir mama? O dar tas nelemtas keturiasdešimtmetis, pakibęs ant nosies!

Įkalbėta draugės Džekė ryžtasi kelias dienas praleisti... saulėtuose Havajuose. Viena. Laimei, neilgam. Egzotiška sala, gaivus vandenynas, svaigūs kokteiliai ir flirtas su žaviu, jaunu banglenčių sporto instruktoriumi Kajumi – geresnės gimtadienio staigmenos nė nesugalvosi!

Debbie Macomber. Krautuvėlė gelių gatvėje

Draugėn sumegzti moterų likimai...

Gėlių gatvelėje yra mažutė krautuvėlė „Geri siūlai“, kurioje jau veikia ir mezgimo būrelis. Jos savininkei Lidijai tai svajonių išsipildymas, simbolizuojantis naują gyvenimą po sunkios ligos. Žaklina, išgyvenanti dėl atšalusių santykių su vyru ir nevykusios sūnaus santuokos, pirmoji užsirašo į mezgimo pamokas. Kerol trokšta kūdikio, vaikiška antklodėlė jai – būsimosios sėkmės ženklas. O akiplėša Aliksė mezga antklodę labdaros fondui – šitaip tikisi atidirbti teismo jai skirtas viešųjų darbų valandas.

Keturioms moterims, užsiėmusioms senu kaip pasaulis amatu, netikėtai atsiskleidžia jų pačių ir bičiulių sielos gelmės. Juk kiek daug dalykų tik moterys tegali suprasti...Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Svajonių atostogoms"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Svajonių atostogoms", Debbie Macomber, Jane Porter. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Debbie Macomber, Jane Porter su knyga "KOMPLEKTAS. Svajonių atostogoms" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Svajonių atostogoms" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Debbie Macomber, Jane Porter. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Svajonių atostogoms" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Svajonių atostogoms" perkama kartu