0

KOMPLEKTAS. Tigro užkerėjimas + Tigro beieškant + Tigro kelionė + Tigro lemtis

  • Nuolaida knygai -64%
  • Nemokamas knygos pristatymas
5.0
(4 įvertinimai)
Internetu: 19,99 €
Knygyne: 54,48 €*
Sutaupote: 34.49 € (64%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2020-03-25 Urtė

Vis dar labai laukiu penktos dalies...Jau yra angliškai, bet tikiuosi kad ir lietuviškas vertimas greit bus ;)

Informacija

KOMPLEKTAS. Tigro užkerėjimas + Tigro beieškant + Tigro kelionė + Tigro lemtis

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS95

2020-07-31 19.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Tigro užkerėjimas"

Aistra. Lemtis. Ištikimybė.

Ar rizikuotum viskuo, trokšdamas pakeisti likimą?

Septyniolikmetė Kelsė nė nenumanė, kad vieną vasarą jos įprastas gyvenimas apsivers aukštyn kojomis. Sužinojusi, kad tik ji vienintelė gali panaikinti trijų šimtų metų senumo indišką prakeiksmą, Kelsė pakliūva į keblią situaciją. Ji atsiduria toli nuo namų, kitame pasaulio krašte. Drauge su paslaptingu baltuoju tigru Renu.

Susidūrusi akis į akį su tamsos jėgomis, magijos kerais ir keistais pasauliais, kur niekas nėra tuo, kuo atrodo esąs, Kelsė rizikuoja gyvybe, kad atskleistų kelių šimtmečių senumo pranašystę, amžiams panaikintų prakeiksmą, išlaisvintų magijos įkalintą vyrą ir rastų kelią į judviejų laimę.

„Tigro užkerėjimas“ – pirmoji užburiančios serijos knyga, pagal kurią kino kompanija „Paramount Pictures“ kuria filmą. "Tigro beieškant"

Viltis. Tikėjimas. Aistra.

Kaip toli eitum, trokšdamas išlaisvinti tą, kurį myli?

Kelsės Heis aštuonioliktoji vasara buvo išties beprotiška. Be to, kad jai teko keliauti Indijos džiunglėmis ir kautis su beždžionėmis, ji netikėtai pamilo Reną – jauną princą, kuriam jau… trys šimtai metų.

Kai netikėtai ištikusios grėsmės ir pavojai ją vėl privers leistis į kelionę po Indiją, šįkart su Reno broliu Kišanu, ji ims dvejoti dėl savo likimo. Reno gyvybė kabo ant plauko – ant plauko kabo ir Kelsės širdies reikalai. Ar jai pavyks žengti dar vieną žingsnį ir panaikinti seną indišką prakeiksmą?

„Tigro beieškant“ – antroji užburiančios serijos knyga, pagal kurią kino kompanija „Paramount Pictures“ kuria filmą.


"Intriguojanti, širdį verianti, sielą paliečianti knyga.
"

Kirkus Review"Tigro kelionė"

Pavojai. Širdgėla. Pasirinkimai.

Ar amžinybė per ilga, kad tiek lauktum tikrosios meilės?

Penki mitiniai kinų drakonai ir atvira jūra kviečia leistis į trečiąją kelionę - šįkart Kelsė Heis turės surasti deivės Durgos juodųjų perlų vėrinį ir išvaduoti mylimą Reną iš prakeiksmo, o sykiu ir nuo netikėtos amnezijos. Padėtį apsunkina Reno brolis Kišanas, kuris siekia Kelsės dėmesio ir meilės tuo metu, kai ji labiausiai pažeidžiama.

"Tigro kelionė" - trečioji serijos knyga, pasakojanti nuostabią istoriją apie kerinčias būtybes, nepakartojamą Indiją, širdį veriančią meilę ir įtampos kupinus įvykius, kurių metu Kelsė, Renas ir Kišanas drąsiai pasitinka savo lemtį.


"Skaitydami šią knygą pamiršite viską aplinkui. Atvertę paskutinį puslapį, vėl norėsite viską pradėti iš pradžių!"

Bree Despain, knygos "Dark Divine" autorius
"Tigro lemtis"

Garbė. Pasiaukojimas. Meilė.

Ar visko pabaiga reiškia naują pradžią?

Įveikę tris deivės Durgos užduotis ir įkvėpti ketvirtosios pranašystės, Kelsė, Renas ir Kišanas vėl leidžiasi į kelionę. Šįsyk jie turi rasti Ugninį lyną. Tačiau kortos sumaišytos – piktasis raganius pagrobia Kelsę. Jei jai pavyks ištrūkti iš jo gniaužtų ir sėkmingai panaikinti tigrų prakeiksmą, ji išlaisvins mylimus princus. Tačiau sykiu Kelsės laukia sunkiausias pasirinkimas gyvenime.

Ieškant ketvirtosios Durgos dovanos Andamanų salose Bengalijos įlankoje, jų tyko didžiuliai pavojai ir grėsmė gyvybei. Tai lenktynės su laiku, o kartu bėgimas nuo persekiojančio piktojo raganiaus Lokešo. Ketvirtojoje serijos dalyje laukia meilės ir ištikimybės išbandymai, gėrio ir blogio kova, kerinčios būtybės, pavojai ir pagaliau paaiškėjusi tikroji tigrų lemtis.


"Ugningas ir aistringas finalas! Be abejonės, skaitytojai bus sujaudinti iki širdies gelmių ir nubrauks ne vieną ašarą."


Kirkus Reviews
2020-03-25

Vis dar labai laukiu penktos dalies...Jau yra angliškai, bet tikiuosi kad ir lietuviškas vertimas greit bus ;)

2020-02-04

Perskaičiau knygas.Esu sužavėta.

2020-01-31

Baigiu skaityti paskutinę knygos dalį. Tai nuostabios knygos, kuriose atsiskleidžia tikras rašytojos meistriškumas. ir tokia gausybė mitų, legendų. Neįsivaizduoju, kaip reikėjo visa tai sujungti į vieną istoriją. Tikriausiai tai vienos įspūdingiausių skaitytų tokio žanro knygų.

2017-09-04

Nuostabios knygos :)

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu