0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Trys ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Liucernos liūtai + Šnipų vadas

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 44,77 €*
Sutaupote: 34.78 € (78%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Trys ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Liucernos liūtai + Šnipų vadas" aprašymas

„Šnipų romano" žanras atsirado XX amžiaus pradžioje. Jo populiarumą lėmė istoriniai įvykiai: kova su komunizmu ir fašizmu, Antrasis pasaulinis karas, o vėliau ir „šaltasis karas“ bei galingiausių pasaulio valstybių varžybos dėl viešpatavimo. Tai buvo priežastys, dėl kurių atsirado specialiosios žvalgybos tarnybos.

Intriguojantis ir paslaptimis apgaubtas šnipų ir specialiųjų agentų gyvenimas visada traukė dėmesį. Daugelio romanų personažų prototipai - tikros asmenybės, o kartais ir patys autoriai yra buvę žvalgybos tarnybų darbuotojai. Literatūroje laikui bėgant žvalgybininkų istorijos pasipildė romantiškomis detalėmis.

Mes gana nedaug žinome apie žmones, kurie tikrąja to žodžio prasme gyvena dėl informacijos „ne visiems“! Šiame komplekte - trys romanai apie šnipus, kurie atskleis politinių žaidimų paslaptis, tikras ir išgalvotas. Pasinerkite į pavojingą ir patrauklų šnipinėjimo, žmogžudysčių ir intrigų pasaulį!

David Baldacci „Kupranugario“ klubas“

Brad Thor „Liucernos liūtai“

Brad Thor „Šnipų vadas“Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Trys ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Liucernos liūtai + Šnipų vadas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Trys ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Liucernos liūtai + Šnipų vadas", kurią skaitytojams dovanoja Brad Thor, David Baldacci. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Brad Thor, David Baldacci su knyga "KOMPLEKTAS. Trys ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Liucernos liūtai + Šnipų vadas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Trys ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Liucernos liūtai + Šnipų vadas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Brad Thor, David Baldacci. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Trys ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Liucernos liūtai + Šnipų vadas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Trys ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Liucernos liūtai + Šnipų vadas" perkama kartu