Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Du ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Šnipų vadas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 4.99 SoldOut

Knygos "KOMPLEKTAS. Du ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Šnipų vadas" aprašymas

„Šnipų romano" žanras atsirado XX amžiaus pradžioje. Jo populiarumą lėmė istoriniai įvykiai: kova su komunizmu ir fašizmu, Antrasis pasaulinis karas, o vėliau ir „šaltasis karas“ bei galingiausių pasaulio valstybių varžybos dėl viešpatavimo. Tai buvo priežastys, dėl kurių atsirado specialiosios žvalgybos tarnybos.

Intriguojantis ir paslaptimis apgaubtas šnipų ir specialiųjų agentų gyvenimas visada traukė dėmesį. Daugelio romanų personažų prototipai - tikros asmenybės, o kartais ir patys autoriai yra buvę žvalgybos tarnybų darbuotojai. Literatūroje laikui bėgant žvalgybininkų istorijos pasipildė romantiškomis detalėmis.

Mes gana nedaug žinome apie žmones, kurie tikrąja to žodžio prasme gyvena dėl informacijos „ne visiems“! Šiame komplekte - du romanai apie šnipus, kurie atskleis politinių žaidimų paslaptis, tikras ir išgalvotas. Pasinerkite į pavojingą ir patrauklų šnipinėjimo, žmogžudysčių ir intrigų pasaulį!

David Baldacci „Kupranugario“ klubas“

Brad Thor „Šnipų vadas“Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Du ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Šnipų vadas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Du ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Šnipų vadas", Brad Thor, David Baldacci. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Brad Thor, David Baldacci su knyga "KOMPLEKTAS. Du ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Šnipų vadas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Du ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Šnipų vadas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Brad Thor, David Baldacci. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Du ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Šnipų vadas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Du ŠNIPŲ romanai. „Kupranugario“ klubas + Šnipų vadas" perkama kartu