0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

KOMPLEKTAS. Užduotėlės ir spalvinimas MERGAITĖMS. Princesė. Paišau ir valau! + Barbė. Žaisk kartu su Barbe

  • Nuolaida knygai -69%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 10,98 €*
Sutaupote: 7.49 € (69%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Užduotėlės ir spalvinimas MERGAITĖMS. Princesė. Paišau ir valau! + Barbė. Žaisk kartu su Barbe


2021-04-30 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Užduotėlės ir spalvinimas MERGAITĖMS. Princesė. Paišau ir valau! + Barbė. Žaisk kartu su Barbe" aprašymas

Dvi smagios spalvinimo knygutės su lipdukais ir užduotėlėmis.

„Barbė. Žaisk kartu su Barbe. Spalvinimas ir užduotėlės“

„Princesė. Paišau ir valau!“Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Užduotėlės ir spalvinimas MERGAITĖMS. Princesė. Paišau ir valau! + Barbė. Žaisk kartu su Barbe"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Užduotėlės ir spalvinimas MERGAITĖMS. Princesė. Paišau ir valau! + Barbė. Žaisk kartu su Barbe, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Užduotėlės ir spalvinimas MERGAITĖMS. Princesė. Paišau ir valau! + Barbė. Žaisk kartu su Barbe aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Užduotėlės ir spalvinimas MERGAITĖMS. Princesė. Paišau ir valau! + Barbė. Žaisk kartu su Barbe. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Užduotėlės ir spalvinimas MERGAITĖMS. Princesė. Paišau ir valau! + Barbė. Žaisk kartu su Barbe dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Užduotėlės ir spalvinimas MERGAITĖMS. Princesė. Paišau ir valau! + Barbė. Žaisk kartu su Barbe" perkama kartu