⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. Vaikai SUPERHEROJAI: Rudalius + Juodulis

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Vaikai SUPERHEROJAI: Rudalius + Juodulis" aprašymas

"Rudalius"

"Rudalius" - geriausia istorija apie tikrą draugystę, netektį ir atradimus. Kartais tam, kad apgintum save ir kitus, reikia tapti labai drąsiu.

Dieną Dalius yra Dalius, bet naktį jis virsta Rudaliumi: superherojumi, kuris nieko nebijo. Su teptuku ir rudais dažais Rudalius tyliai sėlina iš namų. Ir juk ne Daliaus bėda, kad Rudalius dažo dičkių berniukų dviračius per superherojų valandas?

"Rudalius" - knyga apie draugystę, drąsą ir apie atkirtį.
Knyga išleista daugiau nei 30 šalių.

"Juodulis"


Norvegų rašytojo Hakon Ovreas kūrybą Lietuvos vaikai jau turėjo progą įvertinti, skaitydami apdovanojimus vieną po kito skynusią knygą „Rudalius“. Dabar rašytojas siūlo šios knygos tęsinį – „Juodulis“, kurioje ir toliau veikia vaikai superherojai, o išdaigų ir nuotykių kupina jų vaikystė sukuria šiltą ir jaukią pasakojimo atmosferą.

Į senąją kepyklą atkeliauja nauja mergaitė. Ir Atlui ji visai patinka. Jis sumąsto, kad jeigu „pasiskolins“ ypatingąją pirmininko vištą, o po to apsimes, kad ją surado, tai tikrai paklius į laikraštį. Ir jau tada naujoji mergaitė juo tikrai susižavės.
Pabandyti verta.
 Tačiau, kai bandymas nueina šuniui ant uodegos, viskas tampa gana painu. Atlui reikia superherojų pagalbos. Žinoma, jam padėti turi garsusis Rudalius su savo draugais. Herojai nelabai supranta, į ką jie čia iš tikrųjų painiojasi, tačiau to nesupranta ir pats Atlas.
Taigi veiksmas prasideda. O taip pat ir visi įmanomi nesklandumai…

„Juodulis“ – tai antroji norvegų rašytojo Hakon Ovreas knyga iš serijos apie vaikus superherojus. Pirmoji knyga „Rudalius“ pasakojo apie berniuką Dalių, kuris naktimis tapdavo Rudalium ir rudais dažais apipaišydavo piktų dičkių berniukų dviračius.

Rašytojo kūryba vertinama už paprastumą, įtaigumą ir nežabotą fantaziją, kuri vaikams atrodo labai tikroviška, o suaugusiems sukelia nostalgiškus vaikystės prisiminimus.
Autorius savo smagiose ir nuotykių kupinose knygose paliečia ir gilesnes, vaikams svarbias temas, tokias kaip draugystė, atkirtis už patyčias ar blogus darbus, drąsa. Knyga „Rudalius“ buvo išleista 30 šalių, o antroji serijos knyga „Juodulis“ jau pasirodė 15 šalių.

Hakon Ovreas (g. 1974) – norvegų rašytojas, studijavo literatūrą Oslo universitete. Išleido tris poezijos knygas, o 2013 metais parašė pirmąją knygą vaikams „Rudalius“. Ši knyga rašytojui pelnė Šiaurės Tarybos vaikų ir jaunimo literatūros premiją bei daugybę kitų apdovanojimų gimtojoje Norvegijoje, Olandijoje, Vokietijoje.
„Rudalius“ – šilta ir stipri istorija apie draugystę ir drąsą, pilna kūrybiškumo ir kasdienės magijos (komisijos pareiškimas, Šiaurės Tarybos vaikų ir jaunimo literatūros premija).
„Rudaliaus“ tęsinys „Juodulis“ pasirodė 2015 metais, o šiemet rašytojas išleis ir trečiąją serijos dalį.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Vaikai SUPERHEROJAI: Rudalius + Juodulis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KNYGŲ RINKINYS. Vaikai SUPERHEROJAI: Rudalius + Juodulis", kurį pristato Hakon Ovreas. Siūlome ne tik išsamų "KNYGŲ RINKINYS. Vaikai SUPERHEROJAI: Rudalius + Juodulis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Hakon Ovreas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KNYGŲ RINKINYS. Vaikai SUPERHEROJAI: Rudalius + Juodulis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. Vaikai SUPERHEROJAI: Rudalius + Juodulis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Vaikai SUPERHEROJAI: Rudalius + Juodulis" perkama kartu