0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Veidoskaita. Praktinis vadovas + Vaikystės šešėliai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Knygą turime sandėlyje
2021-07-01


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 33.79 SoldOut

Knygos "KOMPLEKTAS. Veidoskaita. Praktinis vadovas + Vaikystės šešėliai" aprašymas

Komplekte veidotyrininko ir kūno kalbos trenerio Žydrūno Sadausko dvi knygos.

"Veidoskaita. Praktinis vadovas"
Praktinis vadovas norintiems geriau pažinti save ir kitus! Šioje knygoje, tavęs laukia nuostabi ir pilna atradimų kelionė į veido šalį! Nuo šiol į kitų žmonių veidus jau žiūrėsi kitaip!

"Vaikystės šešėliai"
Populiariosios psichologijos knygas apie tai kodėl, kaip ir kokie apribojimai ir kompleksai yra suformuojami vaikystėje.2021-07-01

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Veidoskaita. Praktinis vadovas + Vaikystės šešėliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Žydrūnas Sadauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "KOMPLEKTAS. Veidoskaita. Praktinis vadovas + Vaikystės šešėliai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "KOMPLEKTAS. Veidoskaita. Praktinis vadovas + Vaikystės šešėliai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "KOMPLEKTAS. Veidoskaita. Praktinis vadovas + Vaikystės šešėliai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "KOMPLEKTAS. Veidoskaita. Praktinis vadovas + Vaikystės šešėliai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Žydrūnas Sadauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Veidoskaita. Praktinis vadovas + Vaikystės šešėliai" perkama kartu