⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. Vidaus apdaila + Santechniko vadovas

Kaina: 52,90 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 52.9 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Vidaus apdaila + Santechniko vadovas" aprašymas

“Statybų vadovas. Vidaus apdaila“

Mokomojoje praktinėje knygoje “Statybų vadovas. Vidaus apdaila“ apžvelgiamos naujausios būsto vidaus apdailos medžiagos, technologijos ir sprendiniai, naudojami įrengiant šiuolaikinius pastatus. Leidinys skirtas interjero dizaineriams, statybos darbų vadovams, rangovams, universitetų, kolegijų ir profesinių mokymo centrų statybos krypčių studentams.

Knyga “Statybų vadovas. Vidaus apdaila“ pravers ir esamiems bei būsimiems būsto savininkams, ketinantiems įsirengti ar atsinaujinti savo namus ir biurus. Pateikiama praktinių patarimų, kurie bus naudingi atliekant grindų, sienų ir lubų apdailą bei kuriant šiuolaikišką interjerą.

„Santechniko vadovas 2“

Mokymo priemonėje „Santechniko vadovas 2“ pateikta nauja techninė informacija apie praustuvų, maišytuvų, vonių, dušo kabinų pajungimą ir montavimą, nuotekų šalinimą ir kt. temos.

Taip pat papildyta pirmame leidime (2017 m.) esanti medžiaga apie „juodąją" (katilinės elementai ir kt.) santechniką, šilumos siurblius, lauko inžineriją, pateikti 20 tarptautinių santechnikos kompanijų praktiniai sprendimai.

Knyga „Santechniko vadovas 2“ skirta montuotojams ir visiems, kurie nori pagilinti žinias apie santechniką bei būsto inžineriją.

Papildytoje bei atnaujintoje mokomojoje praktinėje knygoje „Santechniko vadovas. II papildytas leidimas“ pristatomos naujausios technologijos, medžiagos ir optimalūs sprendiniai, taikomi šiuolaikinėje santechnikoje, taip pat šildymo, vandentiekio bei nuotekų sistemose, apžvelgiami inžinerinių sistemų montavimo ir eksploatavimo klausimai, primenamos statybinės braižybos bei būtiniausios geometrijos žinios.

Taip pat pateikiama išsami informacija apie nuotekų, drenažo ir vandens šalinimo sistemas, naudojant tipinius konstrukcinius mazgus, skaičiavimo formules bei montavimo schemas. Knygoje apšrašyti naujausi technologiniai sprendiniai, atitinkantys naujausius nuotekų standartus ir normatyvus, jiems įgyvendinti naudojant šiuolaikines medžiagas ir technologijas.

Knyga papildyta santechninių terminų žodynu 6 kalbomis: lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, norvegų ir latvių kalbomis.

Ypatingas dėmesys skiriamas ekologijos ir energinių išteklių taupymo problemoms spręsti, patalpų temperatūros reguliavimo bei vandens tiekimo inovatyvioms valdymo sistemoms, moderniems pastatų šildymo būdams, lietaus vandens šalinimui nuo neeksploatuojamų ir eksploatuojamų plokščiųjų stogų, terasų bei apželdintųjų stogų.

Leidinyje pateikiami praktiniai pirmaujančių Pasaulio santechnikos, šildymo, vėsinimo, santechninių prietaisų ir nuotekų sistemų gamintojų sprendiniai.

Aukštųjų ir profesinių mokyklų studentai bei kvalifikacijos kėlimo kursų klausytojai galės atnaujinti savo žinias santechnikos srityje ir pritaikyti jas savo kasdieniniame darbe bei ugdymo procese.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Vidaus apdaila + Santechniko vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

Alfredas Packevičius, Ramunė Žurauskienė, Saulius Šalna pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "KNYGŲ RINKINYS. Vidaus apdaila + Santechniko vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "KNYGŲ RINKINYS. Vidaus apdaila + Santechniko vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "KNYGŲ RINKINYS. Vidaus apdaila + Santechniko vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "KNYGŲ RINKINYS. Vidaus apdaila + Santechniko vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfredas Packevičius, Ramunė Žurauskienė, Saulius Šalna tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Vidaus apdaila + Santechniko vadovas" perkama kartu