-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. Visos ciklo AGAIN knygos (1-3 knygos)

Kaina: 40,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 40.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Visos ciklo AGAIN knygos (1-3 knygos)" aprašymas

Mona Kasten yra ryškiausia New adult žanro žvaigždė Vokietijoje, savo knygų serija „Again“ sužavėjusi skaitytojus ir net keletą kartų apdovanota LovelyBooks Reader’s premija. New adult knygų serija pasakoja apie jaunuolius, baigusius mokyklą ir pradedančius naują gyvenimo tarpsnį. Tai istorijos apie daugybę „pirmųjų kartų“ – savarankiško gyvenimo pradžią, studijas, seksualines patirtis, santykius su naujais draugais.

Pradėti. Ciklas Again #1

Pasitikėti. Ciklas Again #2

Jausti. Ciklas Again #3Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Visos ciklo AGAIN knygos (1-3 knygos)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KNYGŲ RINKINYS. Visos ciklo AGAIN knygos (1-3 knygos)", kurį pristato Mona Kasten. Siūlome ne tik išsamų "KNYGŲ RINKINYS. Visos ciklo AGAIN knygos (1-3 knygos)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Mona Kasten. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KNYGŲ RINKINYS. Visos ciklo AGAIN knygos (1-3 knygos)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. Visos ciklo AGAIN knygos (1-3 knygos)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Visos ciklo AGAIN knygos (1-3 knygos)" perkama kartu