0

KOMPLEKTAS. Žalia - gardu: 100 žaliavalgiškų receptų + Sveiki patiekalai pagal sezoną

Informacija

KOMPLEKTAS. Žalia - gardu: 100 žaliavalgiškų receptų + Sveiki patiekalai pagal sezoną


Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Žalia - gardu: 100 žaliavalgiškų receptų + Sveiki patiekalai pagal sezoną" aprašymas

"Žalia – gardu. 100 žaliavalgiškų receptų“

Manote, kad žaliavalgiška virtuvė – tai vien prėsko skonio daržovės ir salotų lapai? Knygos „Žalia – gardu. 100 žaliavalgiškų receptų“ autorė pasirengusi šį stereotipą paneigti. Jau antrus metus ji nesustodama kuria, eksperimentuoja, derina įvairius produktus ir ieško naujų skonių.

Kaip teigia Jurgita, jos misija – kurti tokius patiekalus, kurių skonis būtų priimtinas ne tik prisiekusiems žaliavalgiams, bet ir kiekvienam, siekiančiam valgyti sveikiau: „Noriu parodyti, kad maistą galima paruošti skaniai ir kūrybiškai jo neverdant, netroškinat, nečirškinant keptuvėje. Toks maistas išsaugo visas vertingąsias savybes, bet skoniu primena tradicinį.


Iš žalių, neapdorotų produktų galima paruošti bet kokį gardų patiekalą: sriubą, užtepą, maltinukus, ir netgi „silkę“ pataluose. Na, o žaliavalgiškiems saldumynams ar ledams apskritai abejingų nelieka. Tad kviečiu drauge pasinerti į gardžių eksperimentų pasaulį. Gaminti, skanauti, patirti naujų atradimų džiaugsmą“.



"Žalia – gardu. Sveiki patiekalai pagal sezoną"



Knygos „Žalia – gardu. 100 žaliavalgiškų receptų" autorė Jurgita Djakonovaitė pristato naują receptų knygą „Žalia – gardu. Sveiki patiekalai pagal sezoną".


Ar žinojote, kad yra tokia pica, kurią valgyti ne nuodėmė net labiausiai prisiekusiam sveikuoliui?

Ar pastebėjote, kad lietuviškose pievose auga patys sveikiausi „kaparėliai"?

Ar vaikštinėjant miške kada kilo mintis iš eglių ūglių pasiruošti nuostabaus skonio saldumynų?


Originalių, termiškai neapdorotų patiekalų kūrėja Jurgita Djakonovaitė savo antrojoje receptų knygoje provokuoja į maisto gamybą pažvelgti kitaip – žaismingai ir išradingai. Įprastos daržovės, žalumynai ir kitos gamtos gėrybės Jurgitos virtuvėje atsiskleidžia naujais skonio niuansais.

Knygoje „Žalia – gardu. Sveiki patiekalai pagal sezoną" daug dėmesio skiriama maisto sezoniškumui. Jurgita įsitikinusi, jog sveikiausia ir gardžiausia yra tai, kas uždera mūsų aplinkoje ir yra valgoma tinkamu laiku: „Užsienietiškas viduržiemio pomidoras niekada neprilygs tam, kurį mūsų darže sunokino vidurvasario saulė."


Knygoje rasite ir išskirtinį skyrelį. Jame savo puikiais receptais dalijasi Jurgitos bičiulės – taip pat išradingos žaliosios mitybos kulinarės Aušra Taraškevičienė, Irena Masiulytė, Jurga Banienė ir Snieguolė Ladinskienė.

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Žalia - gardu: 100 žaliavalgiškų receptų + Sveiki patiekalai pagal sezoną"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Žalia - gardu: 100 žaliavalgiškų receptų + Sveiki patiekalai pagal sezoną, kurią skaitytojams dovanoja Jurgita Djakonovaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jurgita Djakonovaitė su knyga KOMPLEKTAS. Žalia - gardu: 100 žaliavalgiškų receptų + Sveiki patiekalai pagal sezoną jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga KOMPLEKTAS. Žalia - gardu: 100 žaliavalgiškų receptų + Sveiki patiekalai pagal sezoną patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgita Djakonovaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą KOMPLEKTAS. Žalia - gardu: 100 žaliavalgiškų receptų + Sveiki patiekalai pagal sezoną palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Žalia - gardu: 100 žaliavalgiškų receptų + Sveiki patiekalai pagal sezoną" perkama kartu