0

KOMPLEKTAS. Žiulio Verno mokslinė fantastika: Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu + Kapitono Granto vaikai + Penkiolikos metų kapitonas

  • Nuolaida knygai -38%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 22,99 €
Knygyne: 36,66 €*
Sutaupote: 13.67 € (38%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Žiulio Verno mokslinė fantastika: Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu + Kapitono Granto vaikai + Penkiolikos metų kapitonas

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS252

2020-06-30 22.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Visame pasaulyje garsaus klasiko Žiulio Verno knygos įsuks į kvapą gniaužiančių nuotykių verpetą!

"Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu"

Profesorius Pjeras Aronaksas išvyksta į ekspediciją ieškoti didžiulės jūrų pabaisos, kuri, pasirodo, besanti plienu kaustytas povandeninis laivas, vadovaujamas paslaptingojo kapitono Nemo. Pakliuvę į laivo nelaisvę, bebaimiai herojai leidžiasi į povandeninę odisėją aplink pasaulį ir per devynis mėnesius įveikia dvidešimt tūkstančių mylių. Keliautojams atsiveria daug paslapčių, jie patiria stulbinamų nuotykių, išvysta daugybę stebuklų – Indijos ir Ramiajame vandenynuose, Raudonojoje ir Viduržemio jūrose, Atlanto vandenyne, pietų ir šiaurės jūrose!

"Kapitono Granto vaikai"

Lordas Edvardas Glenarvanas su bičiuliais leidžiasi į kelionę jachta po Pietų pusrutulio jūras, ieškodamas dingusio „Britanijos“ laivo kapitono Hario Granto. Į kelionę drauge su juo leidžiasi ir Kapitono Granto vaikai. Keliautojai patiria ir išgyvena dramatiškus įvykius, pakeisiančius jų likimą. Herojų kilnumas, ištvermė ir paslaptingi nuotykiai žavi ir įtraukia. Šioje knygoje slypi ir tikras mokslo žinių lobynas. Tačiau pirmiausia tai – knyga apie drąsą, tikėjimą, pasiaukojimą ir ryžtą.

"Penkiolikos metų kapitonas"

Nedidelė keliautojų grupelė laivu leidžiasi medžioti banginių, tačiau viskas pakrypsta netikėta linkme. Užuot pasiekę Amerikos krantus, jie išvysta nežinomą žemę ir laivas sudūžta. Kelionė pareikalauja drąsos, ištvermės ir pasiaukojimo. Patyrę klastą ir išdavystę, jie išgyvena dramatiškus įvykius, pakeisiančius jų likimą.
„Penkiolikos metų kapitonas“ - tai knyga, kurioje šlovinama drąsa, dora ir idealizmas. Autorius, kurdamas dramatiškus įvykius, aprašydamas nedidelės keliautojų grupelės kelionę laivu, kupiną džiugių ir skaudžių įvykių, skiepija teisingumą ir sąžiningumą.
Tai pamokantis pasakojimas apie tai, jog ir sunkiomis gyvenimo aplinkybėmis būtina laikytis teisingumo ir žmogiškumo, kad gėris ir tiesa visada triumfuoja, o niekšybė ir išdavystė yra baudžiamos.


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu