0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

KOMPLEKTAS. Žiulio Verno mokslinė fantastika. Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu + Kapitono Granto vaikai

  • Nuolaida knygai -43%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,99 €
Kaina knygyne: 27,88 €*
Sutaupote: 11.89 € (43%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Žiulio Verno mokslinė fantastika. Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu + Kapitono Granto vaikai


2021-05-31 15.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Žiulio Verno mokslinė fantastika. Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu + Kapitono Granto vaikai" aprašymas

Visame pasaulyje garsaus klasiko Žiulio Verno knygos įsuks į kvapą gniaužiančių nuotykių verpetą!

"Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu"

Profesorius Pjeras Aronaksas išvyksta į ekspediciją ieškoti didžiulės jūrų pabaisos, kuri, pasirodo, besanti plienu kaustytas povandeninis laivas, vadovaujamas paslaptingojo kapitono Nemo. Pakliuvę į laivo nelaisvę, bebaimiai herojai leidžiasi į povandeninę odisėją aplink pasaulį ir per devynis mėnesius įveikia dvidešimt tūkstančių mylių. Keliautojams atsiveria daug paslapčių, jie patiria stulbinamų nuotykių, išvysta daugybę stebuklų – Indijos ir Ramiajame vandenynuose, Raudonojoje ir Viduržemio jūrose, Atlanto vandenyne, pietų ir šiaurės jūrose!

"Kapitono Granto vaikai"

Lordas Edvardas Glenarvanas su bičiuliais leidžiasi į kelionę jachta po Pietų pusrutulio jūras, ieškodamas dingusio „Britanijos“ laivo kapitono Hario Granto. Į kelionę drauge su juo leidžiasi ir Kapitono Granto vaikai. Keliautojai patiria ir išgyvena dramatiškus įvykius, pakeisiančius jų likimą. Herojų kilnumas, ištvermė ir paslaptingi nuotykiai žavi ir įtraukia. Šioje knygoje slypi ir tikras mokslo žinių lobynas. Tačiau pirmiausia tai – knyga apie drąsą, tikėjimą, pasiaukojimą ir ryžtą.
Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Žiulio Verno mokslinė fantastika. Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu + Kapitono Granto vaikai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Žiulio Verno mokslinė fantastika. Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu + Kapitono Granto vaikai, kurį parašė Jules Verne (Žiulis Vernas). Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Žiulio Verno mokslinė fantastika. Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu + Kapitono Granto vaikai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jules Verne (Žiulis Vernas). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Žiulio Verno mokslinė fantastika. Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu + Kapitono Granto vaikai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Žiulio Verno mokslinė fantastika. Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu + Kapitono Granto vaikai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Žiulio Verno mokslinė fantastika. Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu + Kapitono Granto vaikai" perkama kartu