0

KOMPLEKTAS. Žolininkė Nadežda Stogova. Vaistiniai augalai nuo 100 ligų (4 knygos)

  • Nuolaida knygai -54%
Internetu: 6,99 €
Knygyne: 14,95 €*
Sutaupote: 7.96 € (54%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Žolininkė Nadežda Stogova. Vaistiniai augalai nuo 100 ligų (4 knygos)

  • Leidėjas: Satwa
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS195

2020-05-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Arbatgrybis nuo 100 ligų"

Arbatgrybio užpilas jau nuo seno vartojamas įvairių skrandžio ir žarnyno, tulžies pūslės ir kepenų susirgimams gydyti. Šiandien specialistai jau yra nustatę, kad arbatgrybis mažina padidėjusį kraujospūdį, cholesterino kiekį kraujyje, o taip pat yra puiki profilaktinė priemonė nuo aterosklerozės, reumokardito, poliartrito. Be to arbatgrybis padeda nuo galvos skausmų, širdies neurozių, nemigos, peršalimo ir lėtinės slogos. O jei ant nudegintos vietos dėsime ploną grybo sluoksnį ir jam išdžiūvus pakeisime kitu, nudegimas užgis be pėdsako.

Skaitykite naują garsios žolininkės Nadeždos Stogovos knygą "Arbatgrybis nuo 100 ligų" apie nuostabias gydomąsias arbatgrybio savybes ir būkite sveiki!"Dilgėlės nuo 100 ligų"

Dilgėlė - išskirtinis augalas. Vaikai jos bijo, tačiau sunku rasti gamtoje labiau už ją sveikatai naudingą kitą augalą.

Dilgėlė plačiai naudojama daugelio virškinimo, kvėpavimo sistemų bei odos susirgimų gydymui. Ji padeda sustabdyti vidinį kraujavimą, naudinga raminant nervus bei slopinant stresus, taip pat ji mažina svorį, didina lytinį pajėgumą.

Ši knyga "Dilgėlės nuo 100 ligų" pamokys Jus pasigaminti vaistų iš dilgėlių ir taisyklingai panaudoti dilgėles maistui bei grožiui puoselėti.

Mūsų proseneliai intuityviai pasirinkdavo augalus odai, kūnui, plaukams prižiūrėti ir tik dabar mokslas pagrindė jų nuovokumą."Medetkos nuo 100 ligų"

Iš medetkų paruošti preparatai turi švelnų, tolygų poveikį, nuolatinį ir lėtą terapinį efektą. Tačiau teisingai naudojami, jie duoda pastovų rezultatą be pašalinio poveikio.

Reikia laikytis taisyklės: vartoti tik šviežias vaistažoles - nepriklausomai nuo to, ar jos užaugintos namuose, ar pirktos vaistinėje.

Be to, visada reikia atminti ( ir tai liečiasi ne tik medetkas): neteisingai vartojamos net vaistažolės gali sukelti rimtos žalos sveikatai. Todėl prieš vartodami konsultuokitės su patyrusiu specialistų, kuris rekomenduos teisingą dozę ir gydymo būdą.

Medetkų preparatai naudingi gydant širdies bei kraujagyslių sistemas, kvėpavimo ir virškinimo organus, kepenis, tulžies latakus, inkstus ir šlapimtakius. Gerų rezultatų duoda medetkų vartojimas atstatant sveikatą po patirtų ligų."Žolės moterų ligoms gydyti"

Kokius augalus reikia vartoti gydant įvairius sutrikimus, atsiradusius nėsčios moters organizme, kokios vaistažolės efektyviai gydo ginekologines ligas ir t.t. – apie visa tai savo naujoje knygoje jums papasakos žinoma žolininkė Nadežda Stogova. Be liaudiškų receptų ji siūlo susipažinti ir su pagamintais vaistais, preparatais bei mišiniais, naudojamais akušerijos – ginekologijos praktikoje.Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu