0

KOMPLEKTAS. Populiarusis ŠEKSPYRAS. Romeo ir Džuljeta + Hamletas + 154 sonetai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Populiarusis ŠEKSPYRAS. Romeo ir Džuljeta + Hamletas + 154 sonetai

  • Leidėjas: Obuolys
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS277

Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Populiarusis ŠEKSPYRAS. Romeo ir Džuljeta + Hamletas + 154 sonetai" aprašymas

Šiame komplekte žymiausio pasaulyje dramaturgo ir poeto Viljamo Šekspyro (1564-1616) trys garsiausi kūriniai.

"Romeo ir Džuljeta"

Iškiliausia visų laikų meilės istorija - nemarioji garsiausio pasaulyje dramaturgo Williamo Shakespeare'o pjesė, kasdien atgimstanti kino ekranuose, pasaulinėse scenose ir skaitytojų širdyse.

"Hamletas"
Garsiausios pasaulyje dramaturgo Williamo Shakespeare'o ilgiausia ir geriausisi žinoma pjesė - tragedija 'Hametas". kuri laikoma vienu reikšmingiausių visų laikų literatūros kūrinių pasaulyje.
"Sonetai"
Visi 154 nemirtingi garsiausio pasaulyje dramaturgo ir poeto Williamo Shakespeare'o sonetai, kaskart iš naujo užburiantys viso pasaulio romantikų ir poezijos gerbėjų širdis, priverčiantys patikėti meilės galia.

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Populiarusis ŠEKSPYRAS. Romeo ir Džuljeta + Hamletas + 154 sonetai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Populiarusis ŠEKSPYRAS. Romeo ir Džuljeta + Hamletas + 154 sonetai, kurią skaitytojams dovanoja Viljamas Šekspyras (William Shakespeare). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Viljamas Šekspyras (William Shakespeare) su knyga KOMPLEKTAS. Populiarusis ŠEKSPYRAS. Romeo ir Džuljeta + Hamletas + 154 sonetai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga KOMPLEKTAS. Populiarusis ŠEKSPYRAS. Romeo ir Džuljeta + Hamletas + 154 sonetai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viljamas Šekspyras (William Shakespeare). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą KOMPLEKTAS. Populiarusis ŠEKSPYRAS. Romeo ir Džuljeta + Hamletas + 154 sonetai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Populiarusis ŠEKSPYRAS. Romeo ir Džuljeta + Hamletas + 154 sonetai" perkama kartu