0

Pirkėjų atsiliepimai

Kompresai ir pavilgai skausmams malšinti (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 2.99 SoldOut

Knygos "Kompresai ir pavilgai skausmams malšinti (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Nuo seno kompresai – išbandytas būdas numalšinti skausmus ir išsigydyti kai kuriuos negalavimus. Kad kompresai padėtų sveikti ir neturėtų šalutinio poveikio, reikia žinoti keletą paprastų dalykų. Reikalingas žinias rasite šioje naudingoje knygoje "Kompresai ir pavilgai skausmams malšinti".

Knygoje "Kompresai ir pavilgai skausmams malšinti" žinomos specialistės išsamiai parodo, kokį kompresą rinktis užpuolusiai ligai gydyti, kaip jį paruošti ir į ką atkreipti dėmesį jį dedant. Kompresai padės sveikti jums patiems, jūsų vaikams ir anūkams.

Kai kamuoja:

* Gerklės skausmas
* Kosulys
* Ausies skausmai
* Reumatiniai skausmai
* Sąnarių uždegimai
* Nugaros skausmai
* Įtampa sprando ir pečių srityje
* Nemiga... ir kitos negandos


  • Autorius: Bernadette Bachle-Helde, Ursel Buhring
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955214083-BR
  • Vertėjas: Indrė Klimkaitė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kompresai ir pavilgai skausmams malšinti (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Bernadette Bachle-Helde, Ursel Buhring pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kompresai ir pavilgai skausmams malšinti (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kompresai ir pavilgai skausmams malšinti (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kompresai ir pavilgai skausmams malšinti (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kompresai ir pavilgai skausmams malšinti (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bernadette Bachle-Helde, Ursel Buhring tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kompresai ir pavilgai skausmams malšinti (knyga su defektais)" perkama kartu