BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Komunikacinio dizaino pradmenys

Kaina: 5,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 5.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Komunikacinio dizaino pradmenys" aprašymas

Knygoje "Komunikacinio dizaino pradmenys" pateikiami vizualinės komunikacijos elementai, apimantys vizualinį dizainą, reklamą, iliustravimą, šrifto kultūrą, informacinę architektūrą. Atskiruose skyriuose "Kolorimetrija“ ir "Logotipo dizainas“ pateikiama spalvų valdymo ir matavimo teorija ir logotipo sukūrimo principai.

Visa knygos "Komunikacinio dizaino pradmenys" medžiaga naudinga ne tik pradedantiems praktinę veiklą komunikacinio dizaino specialistams, ji taip pat pravers ir įvairių specialybių studentams bei specialistams, atliktiems kursinių, baigiamųjų ar kitų rašto darbų apipavidalinimą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Komunikacinio dizaino pradmenys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Muzikos, vizualiojo meno knygos

R. Baušys, K. S. Danaitis, I. Mažonavičiūtė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Komunikacinio dizaino pradmenys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Komunikacinio dizaino pradmenys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Komunikacinio dizaino pradmenys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Komunikacinio dizaino pradmenys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, R. Baušys, K. S. Danaitis, I. Mažonavičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Komunikacinio dizaino pradmenys" perkama kartu