0

Komunizmas Lietuvoje

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Komunizmas Lietuvoje

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 166
  • ISBN ar kodas: 9786094500152

2021-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Komunizmas Lietuvoje" aprašymas
"Valstybė, atsižvelgdama į tai, koks komunizmas yra ir kokias priemones jis vartoja savo idėjų platinimui, turėtų ir toliau, kaip iki šiol yra dariusi, drausti mūsų krašte viešąjį komunistų veikimą. Kokia vyriausybė ir koks režimas bebūtų, komunistiniam veikimui neturėtų būti duodama laisvė, lygiai kaip neduodama laisvė tiems, kurie siekia mūsų tautos pamatų griovimo."
Stasys Yla

"1937 m. Lietuvoje pasirodė Juozo Dauliaus slapyvardžiu prisidengusio kunigo Stasio Ylos veikalas, kurį galime drąsiai vadinti geriausia ir profesionaliausia iš iki šiol parašytųjų Lietuvos autorių studijų apie komunistus, komunizmą, jo grėsmę ar kovą su ja."
Nerijus Šepetys

Naujo leidimo tekstą parengė, įvadą ir komentarus parašė Nerijus Šepetys

Parašykite atsiliepimą apie "Komunizmas Lietuvoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Komunizmas Lietuvoje, kurią skaitytojams dovanoja Stasys Yla. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stasys Yla su knyga Komunizmas Lietuvoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Komunizmas Lietuvoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Yla. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Komunizmas Lietuvoje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Komunizmas Lietuvoje" perkama kartu