-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Komunizmas Lietuvoje

Kaina: 5,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Komunizmas Lietuvoje" aprašymas

"Valstybė, atsižvelgdama į tai, koks komunizmas yra ir kokias priemones jis vartoja savo idėjų platinimui, turėtų ir toliau, kaip iki šiol yra dariusi, drausti mūsų krašte viešąjį komunistų veikimą. Kokia vyriausybė ir koks režimas bebūtų, komunistiniam veikimui neturėtų būti duodama laisvė, lygiai kaip neduodama laisvė tiems, kurie siekia mūsų tautos pamatų griovimo."
Stasys Yla

"1937 m. Lietuvoje pasirodė Juozo Dauliaus slapyvardžiu prisidengusio kunigo Stasio Ylos veikalas, kurį galime drąsiai vadinti geriausia ir profesionaliausia iš iki šiol parašytųjų Lietuvos autorių studijų apie komunistus, komunizmą, jo grėsmę ar kovą su ja."
Nerijus Šepetys

Naujo leidimo tekstą parengė, įvadą ir komentarus parašė Nerijus Šepetys

  • Autorius: Stasys Yla
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 166
  • ISBN ar kodas: 9786094500152

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Komunizmas Lietuvoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Komunizmas Lietuvoje", Stasys Yla. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stasys Yla su knyga "Komunizmas Lietuvoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Komunizmas Lietuvoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Yla. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Komunizmas Lietuvoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Komunizmas Lietuvoje" perkama kartu