0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Koncertas klarnetui ir kameriniam orkestrui (natos)

6,09 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Koncertas klarnetui ir kameriniam orkestrui (natos)


2021-08-31 6.09 InStock
Į krepšelį
Knygos "Koncertas klarnetui ir kameriniam orkestrui (natos)" aprašymas

Arvydas Malcys (g. 1957) Lietuvos muzikos akademiją baigė du kartus: 1980 m. - prof. Domo Svirskio violončelės klasę, 1989 m. - prof. Vytauto Laurušo kompozicijos klasę.

A. Malcio kūryboje vyrauja instrumentinė muzika. Grynosios muzikos raiška jo kūryboje dera s' sionistiniu vaizdingumu ir impresionistine garsų poezija, neoklasicistinis formos pojūtis - su aleat sonoristikos elementais. Turėdamas išlavintą tembrinę klausą, kompozitorius daug dėmesio skiria inst įvairių jų registrų skambesio spalvoms.


Sukurti koncertą klarnetui paskatino norvegų klarnetininkas Rogeris Arve Vigulfas, su kuriuo A. Malcys pradėjo bendradarbiauti 2004 m. Kūrinio idėją kompozitorius brandino iki paskutinio, tik šįkart skaudaus kūrybinio postūmio - netikėtos, tragiškos Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro klarnetų koncei Algirdo Doveikos netekties. Šio puikaus klarnetininko ir nuostabaus žmogaus šviesiam atminimui ir paskyrė šį kūrinį.Parašykite atsiliepimą apie "Koncertas klarnetui ir kameriniam orkestrui (natos)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Koncertas klarnetui ir kameriniam orkestrui (natos), kurią skaitytojams dovanoja Arvydas Malcys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arvydas Malcys su knyga Koncertas klarnetui ir kameriniam orkestrui (natos) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Koncertas klarnetui ir kameriniam orkestrui (natos) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arvydas Malcys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Koncertas klarnetui ir kameriniam orkestrui (natos) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Koncertas klarnetui ir kameriniam orkestrui (natos)" perkama kartu