Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Konfliktų kontūrų brėžimas: ugdymo realybės kontekstas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 5.73 SoldOut

Knygos „Konfliktų kontūrų brėžimas: ugdymo realybės kontekstas“ aprašymas

Ugdymo realybės sistemos, sukonstruotos iš penkių lygmenų, nagrinėjimas įtampos laukų kontūrų brėžimo aspektu ir yra esminis šio tyrimo naujumas. Jis yra teoriškai reikšmingas, nes sudaro prielaidas projektuoti ugdymo realybės valdymo modelius, o praktinė vertė ta, kad atvejų studijose pateikiami instrumentai lengvai modifikuojami konkrečiai švietimo organizacijai tirti ir, įvertinus organizacijos unikalumą ir monografijoje pateikiamą įtampos laukų kontūrų brėžimo įžvalgą, atsiranda prielaidos ieškoti konkrečios organizacijos ugdymo realybės tobulinimo galimybių.


Parašykite atsiliepimą apie „Konfliktų kontūrų brėžimas: ugdymo realybės kontekstas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Konfliktų kontūrų brėžimas: ugdymo realybės kontekstas“, Vilija Targamadzė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vilija Targamadzė su knyga „Konfliktų kontūrų brėžimas: ugdymo realybės kontekstas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Konfliktų kontūrų brėžimas: ugdymo realybės kontekstas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilija Targamadzė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Konfliktų kontūrų brėžimas: ugdymo realybės kontekstas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Konfliktų kontūrų brėžimas: ugdymo realybės kontekstas“ perkama kartu