0

Konfliktų psichologijos praktikumas, I dalis

Informacija

Konfliktų psichologijos praktikumas, I dalis


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Konfliktų psichologijos praktikumas, I dalis" aprašymas
Knygoje "Konfliktų psichologijos praktikumas, I dalis" aptariamos požiūrio į konfliktus, konfliktų šaltinių ir eigos, bendravimo per konfliktus, jų nagrinėjimo ir sprendimo temos.
Leidinyje pateikiamos užduotys, padedančios geriau suprasti ir nagrinėti konfliktus, ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus.

Parašykite atsiliepimą apie "Konfliktų psichologijos praktikumas, I dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Konfliktų psichologijos praktikumas, I dalis, kurią skaitytojams dovanoja Daiva Račelytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daiva Račelytė su knyga Konfliktų psichologijos praktikumas, I dalis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Konfliktų psichologijos praktikumas, I dalis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daiva Račelytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Konfliktų psichologijos praktikumas, I dalis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Konfliktų psichologijos praktikumas, I dalis" perkama kartu