⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Konservuojame namie. Mėsa. Žuvis. Grybai. Daržovės

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 2.99 SoldOut

Knygos "Konservuojame namie. Mėsa. Žuvis. Grybai. Daržovės" aprašymas

Knygoje "Konservuojame namie. Mėsa. Žuvys. Grybai. Daržovės"
rasite daugiau nei 100 laiko patikrintų, mūsų mamų ir močiučių
išbandytų konservavimo receptų. Be daugeliui įprastų daržovių konservų,
pagal šia knygą galėsite pasiruošti maisto atsargų iš mėsos, žuvies,
grybų. Namuose gaminti konservai ne tik skanesni, įvairesni ir įdomesni
už esančius parduotuvių lentynose, bet ir sveikesni.


Yra šeimininkių, kurios mano, jog konservuoti namuose tiesiog neverta - esą parduotuvių lentynos lūžta nuo nebrangių įvairių rūšių konservų. Tinginių kalbos! Ir pagalvokite apie sveikatą. Juk konservai, kuriuos pasigaminame iš užsiaugintų ar įsigytų ekologiškų uogų, vaisių ir daržovių, taip pat grybų, mėsos ar žuvų, yra sveiki ir saugūs, tuo tarpu parduotuvėse įsigytuose dažniausiai yra šaldiklių, dažiklių ir kitų nelabai sveikų dalykų. Be to, fabrikuose pagaminti konservai tokie vienodi ir taip greitai atsibosta. O naminiai žavi skonių skirtumu ir įvairove: net pagal vieną receptą gaminusių dviejų šeimininkių patiekalai bus skirtingo skonio!


Jei bent porą vakarų skirsite konservams ruošti, visą žiemą ir pavasarį galėsite mėgautis įvairiausiomis daržovėmis, mėsos ir sūrių padažais ir pagardais, paruošite žaibišką vakarienę iš konservuotų sriubų, mėsos, žuvų bei grybų. Konservus, pagamintus mamų, ypač įvertins studijuojantis jaunimas ar darbuose paskendusios jaunos šeimos.

Taigi imkite knygą „Konservuojame namie. Mėsa. Žuvys. Grybai. Daržovės", išsirinkite labiausiai patikusius receptus ir pradėkite. Nusivylusių šeimininkių nebus.
Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Konservuojame namie. Mėsa. Žuvis. Grybai. Daržovės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Konservuojame namie. Mėsa. Žuvis. Grybai. Daržovės", Kristina Bačiauskaitė ir Vilma Bartuškaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kristina Bačiauskaitė ir Vilma Bartuškaitė su knyga "Konservuojame namie. Mėsa. Žuvis. Grybai. Daržovės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Konservuojame namie. Mėsa. Žuvis. Grybai. Daržovės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristina Bačiauskaitė ir Vilma Bartuškaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Konservuojame namie. Mėsa. Žuvis. Grybai. Daržovės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Konservuojame namie. Mėsa. Žuvis. Grybai. Daržovės" perkama kartu