0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 6.99 SoldOut
Knygos "Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima" aprašymas

Jonas Jablonskis – humanitaras, kalbininkas, mokytojas – buvo viena iškiliausių lietuvių tautos asmenybių. Meilę Lietuvai ir gimtajai kalbai lyg testamentu paliko savo gyvenimu.

Konstancija ir Jonas Jablonskiai naujojo Lietuvos valstybingumo priešaušryje, tautos atbudimo, tautinio susivokimo laikais buvo vieni didžiųjų židinio kurstytojų, savo veikla ir darbais raiškiai prisidėję prie tautos savasties puoselėjimo. Ši gausiai iliustruota knyga "Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima" – apie Konstancijos ir Jono Jablonskių šeimą, apie juos pačius ir apie jų vaikus, gimines, kai kuriuos bičiulius.

Knygos "Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima" pagrindą sudaro laiškai bei nuotraukos, kurios ne tik priartina praėjusio laiko veidus, bet dažnai ir pačios pasakoja savo kalba.Parašykite atsiliepimą apie "Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Eglė Lukėnaitė-Griciuvienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Eglė Lukėnaitė-Griciuvienė su knyga Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Eglė Lukėnaitė-Griciuvienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Konstancijos ir Jono Jablonskių šeima" perkama kartu