0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 20,49 €
Kaina knygyne: 22,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė


2021-08-31 20.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė" aprašymas

Leidinyje "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė" interpretuojama menininko Konstantino Bogdano, kadaise buvusio jaunesniuoju, vėliau viduriniu, o dabar galėtų būti ir be prierašų, kūryba.
Kadangi jo darbai susiję su mūsų gyvenama ir patiriama kultūrine aplinka, tai šiek tiek ir socialinė dailės istorija, rašyta neakademiškai. Įtariant pasąmoninį, o vėliau ir labai sąmoningai konceptualizuotą Bogdano „karjeros“ neigimą, svarbiausias knygos "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė " tikslas buvo surinkti nerūpestingai prižiūrimą kūrybą.

Kartais menininkas kelia sau tuos pačius klausimus kaip ir žmogus pažinties su menu pradžioje. Todėl tai galėtų būti „nuostabios draugystės pradžia“ norintiems pažinti meną.Parašykite atsiliepimą apie "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dailės knygos

Monika Krikštopaitytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Monika Krikštopaitytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė" perkama kartu