⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė

Kaina: 20,49 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 20.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė" aprašymas

Leidinyje "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė" interpretuojama menininko Konstantino Bogdano, kadaise buvusio jaunesniuoju, vėliau viduriniu, o dabar galėtų būti ir be prierašų, kūryba.
Kadangi jo darbai susiję su mūsų gyvenama ir patiriama kultūrine aplinka, tai šiek tiek ir socialinė dailės istorija, rašyta neakademiškai. Įtariant pasąmoninį, o vėliau ir labai sąmoningai konceptualizuotą Bogdano „karjeros“ neigimą, svarbiausias knygos "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė " tikslas buvo surinkti nerūpestingai prižiūrimą kūrybą.

Kartais menininkas kelia sau tuos pačius klausimus kaip ir žmogus pažinties su menu pradžioje. Todėl tai galėtų būti „nuostabios draugystės pradžia“ norintiems pažinti meną.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dailės knygos

Monika Krikštopaitytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Monika Krikštopaitytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Konstantinas Bogdanas: šviesioji nesėkmės pusė" perkama kartu