TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga

Kaina: 9,99 €
Kaina su kodu: 6,99 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga" aprašymas

Knygoje "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga" siekiama priminti vieną įspūdingiausių visų laikų asmeninių iniciatyvų - 1857 metais surengtą Vilniaus universiteto auklėtinio, archeologo, keliatojo, visuomenės veikėjo grafo Konstantino Tiškevičiaus (1806-1868) ekspediciją Neries upe.

Remiantis jau skelbtais ir dar neskelbtais šaltiniais atskleidžiama šio įvykio genezė, ypatingą dėmesį skiriant svarbiausiam Tiškevičiaus kelionės rezultatui - monografijai Wilija i jej brzegi (Neris ir jos krantai, 1871).

Tekstą stengtasi papildyti ikonografine medžiaga. Kai kurie joje spausdinami dailės darbai yra gerai žinomi, tačiau yra ir tokių, kurie plačiajai visuomenei pristatomi pirmą kartą.

Pateikiama ir santrauka baltarusių kalba, asmenvardžių, vietovardžių rodyklės.

Knyga "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga" dedikuota Tiškevičiaus idėjos puoselėtojams - baltarusiams ir lietuviams - 2007 metų ekspedicijos Nerimi dalyviams.

Leidinys skiriamas visiems besidominties Lietuvos kultūros istorija.


  • Autorius: Reda Griškaitė
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 196
  • Formatas: 18x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986341956

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Reda Griškaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Reda Griškaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga" perkama kartu