⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga" aprašymas

Knygoje "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga" siekiama priminti vieną įspūdingiausių visų laikų asmeninių iniciatyvų - 1857 metais surengtą Vilniaus universiteto auklėtinio, archeologo, keliatojo, visuomenės veikėjo grafo Konstantino Tiškevičiaus (1806-1868) ekspediciją Neries upe.


Remiantis jau skelbtais ir dar neskelbtais šaltiniais atskleidžiama šio įvykio genezė, ypatingą dėmesį skiriant svarbiausiam Tiškevičiaus kelionės rezultatui - monografijai Wilija i jej brzegi (Neris ir jos krantai, 1871).

Tekstą stengtasi papildyti ikonografine medžiaga. Kai kurie joje spausdinami dailės darbai yra gerai žinomi, tačiau yra ir tokių, kurie plačiajai visuomenei pristatomi pirmą kartą.

Pateikiama ir santrauka baltarusių kalba, asmenvardžių, vietovardžių rodyklės.


Knyga "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga" dedikuota Tiškevičiaus idėjos puoselėtojams - baltarusiams ir lietuviams - 2007 metų ekspedicijos Nerimi dalyviams.

Leidinys skiriamas visiems besidominties Lietuvos kultūros istorija.


  • Autorius: Reda Griškaitė
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 196
  • Formatas: 18x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986341956

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga", Reda Griškaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Reda Griškaitė su knyga "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Reda Griškaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Konstantinas Tiškevičius ir Neris, arba Kelionė ir Knyga" perkama kartu