0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Konstantinopolis. Paskutinė didžioji apgultis 1453 m.

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 15,89 €*
Sutaupote: 2.90 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Konstantinopolis. Paskutinė didžioji apgultis 1453 m.


2021-06-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Konstantinopolis. Paskutinė didžioji apgultis 1453 m." aprašymas

„Konstantinopolis. Paskutinė didžioji apgultis 1453 m.“ - tai nepaprastai įtemptas pasakojimas apie narsą ir žiaurumą, technologinį išradingumą, ištvermę ir sėkmę.

1453-iųjų pavasarį Osmanų imperijos tiurkai užpuolė Konstantinopolį, siekdami senos islamo svajonės – užimti tūkstantmečio senumo krikščioniškosios Bizantijos sostinę.

Per apgultį nedidelis būrys prastai pasirengusių gynybinių pajėgų, kurios skaičiumi teprilygo dešimtadaliui užpuolikų, aršioje kovoje sausumoje, ant vandens ir po žeme susirėmė su galinga otomanų armija. Kovotojams vadovavo du išskirtiniai vyrai – sultonas Mechmedas II ir imperatorius Konstantinas XI. Abiejų pusių kovotojai manė, kad artėja pasaulio pabaiga, nes pirmąkart buvo masiškai naudojamas artilerinis bombardavimas.

Šios apgulties atomazga, kuri buvo nulemta per keletą 1453 m. gegužės 29-osios valandų, yra vienas įstabiausių momentų pasaulio istorijoje.

Iš anglų kalbos vertė Romualdas Grigaliūnas


  • Autorius: Roger Crowley
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268130

Parašykite atsiliepimą apie "Konstantinopolis. Paskutinė didžioji apgultis 1453 m."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Roger Crowley parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Konstantinopolis. Paskutinė didžioji apgultis 1453 m., kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Konstantinopolis. Paskutinė didžioji apgultis 1453 m. aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Konstantinopolis. Paskutinė didžioji apgultis 1453 m. už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Konstantinopolis. Paskutinė didžioji apgultis 1453 m.? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Roger Crowley tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Konstantinopolis. Paskutinė didžioji apgultis 1453 m." perkama kartu