Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Konstitucija ir teisinė sistema

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 67,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 67.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Konstitucija ir teisinė sistema" aprašymas

Šio leidinio autorių moksliniai žvilgsniai krypsta į itin įvairias sritis ir taip atspindi plačią ir nevienpusišką Vytauto Sinkevičiaus domėjimosi sričių amplitudę - nuo valstybės suvereniteto, prezidento institucijos raidos, žmogaus teisių konstitucinės doktrinos perspektyvų iki technologijų ir teisės sąveikos sveikatos paradigmoje. Leidinyje nagrinėjami fundamentalūs konstitucinio tapatumo, teisėjų ir kvaziteisminių institucijų nepriklausomumo, aukštųjų mokyklų autonomijos principo įgyvendinimo klausimai. Autoriai svarsto prezidento rinkimų, apkaltos instituto raidos užsienio valstybėse aktualijas. Daug dėmesio leidinyje skirta žmogaus teisių konstituciniams aspektams: nūdienos aktualijų kontekste vienoms reikšmingiausių - žodžio laisvei ir žmogaus orumui, teisei į teisingą teismą ir principui non bis in idem įgyvendinti keičiantis socialinio gyvenimo paradigmoms, lyginamuoju aspektu nagrinėjama sąžinės laisvė skirtingose teisės tradicijose. Autoriai taip pat atkreipia dėmesį į konstitucinės doktrinos ignoravimo problematiką įstatymų leidyboje. Žmogaus teisių apsaugos veiksmingumo iššūkius autoriai atskleidžia gvildendami ombudsmeno institucijos santykius su valdžios institucijoms ir ypač šių dienų šviesoje mums visiems primena, kad žmogaus teisės be įgyvendinimo ir aktyvaus apsaugos mechanizmų liktų tik tuščiomis deklaracijomis. Leidinyje išvysime ir mokslinių įžvalgų dėl ateities perspektyvų: žmogaus teisių konstitucinės doktrinos plėtros, teisės ir technologijų santykio, viešo intereso gynimo ir visuomenės atstovų (tarėjų) instituto įtvirtinimo Lietuvos teisinėje sistemoje.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 698
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094880162

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Konstitucija ir teisinė sistema"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kita teisinė literatūra

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Konstitucija ir teisinė sistema", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Konstitucija ir teisinė sistema" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Konstitucija ir teisinė sistema" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Konstitucija ir teisinė sistema"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Konstitucija ir teisinė sistema" perkama kartu