Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Konstitucinio reguliavimo įvairovė

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-12-17 Skaitytojas

Labiausiai šioje knygoje patiko tai, jog Kinija yra pastatyta į vietą.


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 24.54 SoldOut

Knygos „Konstitucinio reguliavimo įvairovė“ aprašymas

Knygos autorius domina įvairi konstitucionalizmo įtvirtinimo pasaulyje patirtis. Autorių tyrimo akiratyje – Belgijos, Šveicarijos, Švedijos, Danijos, Graikijos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Pietų Afrikos Respublikos, Australijos, Indijos, Japonijos ir Kinijos konstitucijos. Kiekvienos šalies konstitucinė sistema atspindi skirtingą patirtį, konstitucinės demoktratijos kūrimo sėkmės ir nesėkmes.


2020-12-17

Labiausiai šioje knygoje patiko tai, jog Kinija yra pastatyta į vietą.

2020-08-28

Parašykite atsiliepimą apie „Konstitucinio reguliavimo įvairovė“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Konstitucinio reguliavimo įvairovė“, Vaidotas Bacevičius,Darijus Beinoravičius, Toma Birmontienė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vaidotas Bacevičius,Darijus Beinoravičius, Toma Birmontienė ir kt. su knyga „Konstitucinio reguliavimo įvairovė“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Konstitucinio reguliavimo įvairovė“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vaidotas Bacevičius,Darijus Beinoravičius, Toma Birmontienė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Konstitucinio reguliavimo įvairovė“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Konstitucinio reguliavimo įvairovė“ perkama kartu