0

Konstitucionalizmas ir teisės politika Europos Sąjungoje

48,66 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Konstitucionalizmas ir teisės politika Europos Sąjungoje

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 785
  • ISBN ar kodas: 9789955195900

2021-01-31 48.66 InStock
Į krepšelį
Knygos "Konstitucionalizmas ir teisės politika Europos Sąjungoje" aprašymas

Mokslo studija „Konstitucionalizmas ir teisės politika Europos Sąjungoje“ nagrinėja naują ir labai plačią teisės politikos temą, kuri ypač aktuali šiuolaikinėse sudėtingos struktūros teisinėse sistemose. Vienas ryškiausių tokios sistemos pavyzdžių yra Europos Sąjungos teisinė sistema, kurią siekiama grįsti bendromis konstitucinėmis vertybėmis. Ši mokslo studija išryškina šiuolaikinio konstitucionalizmo ir teisės politikos ryšį.
Pirmoje ir antroje studijos dalyse plačiausiai nagrinėjami ES bendri teisės politikos reiškiniai, trečioje studijos dalyje teisės politika nagrinėjama nacionalinių valstybių parlamentarizmo lygmeniu, ketvirtoje dalyje pateiktas ES teisės politikos poveikio Lietuvos administracinės teisės raidai atvejo tyrimas.

Mokslo studija skiriama mokslininkams ir teisininkams, teisės ir politikos mokslų studentams bei besidomintiems teisės vaidmeniu Europos Sąjungoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Konstitucionalizmas ir teisės politika Europos Sąjungoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Konstitucionalizmas ir teisės politika Europos Sąjungoje, kurią skaitytojams dovanoja Irmantas Baltūsis, Jolita Baltūsienė, Darijus Beinoravičius ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Irmantas Baltūsis, Jolita Baltūsienė, Darijus Beinoravičius ir kt. su knyga Konstitucionalizmas ir teisės politika Europos Sąjungoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Konstitucionalizmas ir teisės politika Europos Sąjungoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irmantas Baltūsis, Jolita Baltūsienė, Darijus Beinoravičius ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Konstitucionalizmas ir teisės politika Europos Sąjungoje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Konstitucionalizmas ir teisės politika Europos Sąjungoje" perkama kartu