0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Konstrukcijų dinamika: teorija ir taikymas seisminėje inžinerijoje

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 73,79 €
Kaina knygyne: 115,00 €*
Sutaupote: 41.21 € (36%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Konstrukcijų dinamika: teorija ir taikymas seisminėje inžinerijoje


2021-05-31 73.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Konstrukcijų dinamika: teorija ir taikymas seisminėje inžinerijoje" aprašymas

Vadovėlyje "Konstrukcijų dinamika: teorija ir taikymas seisminėje inžinerijoje" nuosekliai ir vaizdžiai pristatomi dinaminio konstrukcijų skaičiavimo pagrindai, taikant šiuolaikines skaičiavimo metodikas ir principus. Gausios iliustracijos, pavyzdžiai ir brėžiniai sudėtingos temos nagrinėjimą daro paprastą ir aiškų. Vadovėlyje nuosekliai ir detaliai pateikta informacija yra ne tik puikus atspirties taškas studijuojantiems, bet ir galimybė dirbantiems profesionalams surasti atsakymus į kylančius klausimus.

"Konstrukcijų dinamika: teorija ir taikymas seisminėje inžinerijoje" - tai vienintelis tarptautiniu mastu pripažintas ir užsienio universitetuose dažniausiai konstrukcijų dinamiką studijuojantiems rekomenduojamas vadovėlis, išverstas į lietuvių kalbą.

Versta iš leidinio anglų kalba "Anil K. Chopra Dynamics of Structures: Theory and Applications to Earthquake Engineeringpublished 2012 by Prentice Hall"

Iš anglų kalbos vertė dr. Gediminas BlaževičiusParašykite atsiliepimą apie "Konstrukcijų dinamika: teorija ir taikymas seisminėje inžinerijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Statyba. Architektūra

Anil K. Chopra parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Konstrukcijų dinamika: teorija ir taikymas seisminėje inžinerijoje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Konstrukcijų dinamika: teorija ir taikymas seisminėje inžinerijoje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Konstrukcijų dinamika: teorija ir taikymas seisminėje inžinerijoje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Konstrukcijų dinamika: teorija ir taikymas seisminėje inžinerijoje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anil K. Chopra tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Konstrukcijų dinamika: teorija ir taikymas seisminėje inžinerijoje" perkama kartu