0

Kopimas į Karmelio kalną

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kopimas į Karmelio kalną

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 528
  • ISBN ar kodas: 9786094500237

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kopimas į Karmelio kalną" aprašymas

Brolis Jonas rašo žmonėms, kurie turi laiko skaityti ir mąstyti. Knygos "Kopimas į Karmelio kalną" neįmanoma perbėgti praverčiant lapus. Ji priešinasi bet kokiam skubotumui ir paviršutiniškumui – ar mąstymo, ar tikėjimo, ar pokalbio. Juk kalbama apie svarbiausią ir slėpiningiausią dalyką: kas būna, kai siela, viską palikusi, pasuka Dievo link?

Dvasinės tikrovės gelmė galbūt pirmą kartą mistikos istorijoje čia išsakyta su tokia poetine jėga ir tokiu filosofiniu tikslumu. Brolis Jonas pats išgyveno visa tai, ką aprašė – tai gąsdinantis ir trikdantis patyrimas. Jis nepalieka vietos niekam, kas netikra. Bet šie tekstai skirti ne atbaidyti, o sustiprinti. Tai vedlio užrašai. Jis rašo ne tik apie Dievo artumą, bet ir apie jo nutolimą, vienatvę, gyvenimą ne tik be Dievo, bet ir be jokios žemiškos paguodos. Šioje sukrečiančioje patirtyje belieka viena atrama – meilė, kuri ieškantįjį galiausiai atveda į jo Tikslą.

Iš ispanų kalbos vertė Jūratė Micevičiūtė ir sesuo Ieva Marija OCD

Parašykite atsiliepimą apie "Kopimas į Karmelio kalną"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kopimas į Karmelio kalną, kurią skaitytojams dovanoja Šv. Kryžiaus Jonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Šv. Kryžiaus Jonas su knyga Kopimas į Karmelio kalną jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kopimas į Karmelio kalną patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šv. Kryžiaus Jonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kopimas į Karmelio kalną palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kopimas į Karmelio kalną" perkama kartu