0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kopūstinės daržovės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 0.79 SoldOut

Knygos "Kopūstinės daržovės" aprašymas

Knygelė "Kopūstinės daržovės" apie daržovę, kuriai ypač palankus auginti mūsų šalies klimatas. Kopūstinės daržovės paplitusios visame pasaulyje, auginamos tiek šiauriniuose, tiek ir pietiniuose rajonuose.

Nuolat patiriantiems stresą žmonėms rekomenduotina valgyti daug šviežių kopūstų, nes juose yra daug folinės rūgšties, reikalingos streso hormonų sekrecijai. Taigi verta auginti ir valgyti kopūstines daržoves visiems – ir mažiems, ir dideliems. O norint daug jų valgyti, pirmiausia teks užsiauginti. Tam reikia šiek tiek noro, žinių ir pastangų, kad metų darbas darže nenueitų perniek.

Turinys

TURINYS

 

Pratarmė  / 3


Kopūstinės daržovės  / 4

Gūžiniai kopūstai  / 5

    Gūžiniai baltieji kopūstai  / 5

    Gūžinių kopūstų auginimo būdai / 9

    Gūžiniai raudonieji kopūstai / 17

    Gūžiniai garbanotieji kopūstai / 17

Žiediniai kopūstai  / 19

Brokoliai  / 22

Ropiniai kopūstai (kaliaropės)  / 26

Briuseliniai kopūstai  / 27

Lapiniai kopūstai  / 29

Pckininiai kopūstai  / 30

Kopūstinių daržovių kenkėjai ir ligos / 34

Kopūstų laikymas  / 40

Literatūra  / 47


Parašykite atsiliepimą apie "Kopūstinės daržovės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sodininkystė, daržininkystė, augalininkystė

Marytė Bobinienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kopūstinės daržovės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kopūstinės daržovės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kopūstinės daržovės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kopūstinės daržovės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marytė Bobinienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kopūstinės daržovės" perkama kartu