⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Korijantys veidrodžiai

4.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-28 Renata

kaip visada eilėraščiai 100 proc. tikrumo.. norisi skaityti dar ir dar. nes vis supranti/ atrandi kažką kito juose. kažką svarbaus.


2022-08-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Korijantys veidrodžiai" aprašymas

„Korijantys veidrodžiai“ - dvyliktasis Kornelijaus Platelio, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, eilėraščių rinkinys. Originalios metaforos atveria netikėčiausias prasmes, kviečia intelektiniam bendravimui. Svarbiausia tema – tikrovės ir jos atspindžių sąmonėje niuansai. Riba tarp „yra“ ir „atrodo“ bėgant metams gal blunka tartum korijantis veidrodis, tačiau labiau išryškėja universalijos, poetinio žodžio magija. Skaitytojai ras ir žavios intertekstų žaismės, ir aktualių įžvalgų, ir smagaus humoro.

„Gal ir per daug čia apie tikrovę ir jos atspindį sąmonėje, apie pirmosios nepažinumą ir antrojo nepatikimumą. Korijantis veidrodis gal ir perša iliuziją, jog tikrovė gali sutapti su atspindžiu kaip nors kitaip, negu nustojant būti. O tam juk nereikėtų gaišti brangaus korijimo laiko iki kokios nors demencijos, pakaktų ir nelaimingo atsitikimo mirksnio. Tad tebūnie iliuzija – poetinis vaizdas. Jis pats įsakmiai tampa savyje užsisklendusia „tikrove“. Persislenka riba tarp stebimojo ir stebėtojo, mąstymas virsta žiūra. O veidrodis sau ramiai korija toliau, kol lieka tik juodas šešėlius atspindintis stiklas.“
Kornelijus Platelis


  • Autorius: Kornelijus Platelis
  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 14x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098222364

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-09

Vos pasirodžiusi knyga jau siūloma su nuolaida, tai daug ką pasako.

2021-05-28

kaip visada eilėraščiai 100 proc. tikrumo.. norisi skaityti dar ir dar. nes vis supranti/ atrandi kažką kito juose. kažką svarbaus.

2021-05-21

Mylimas autorius ir, ko gero, nauja jo mylimiausia knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Korijantys veidrodžiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Korijantys veidrodžiai", Kornelijus Platelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kornelijus Platelis su knyga "Korijantys veidrodžiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Korijantys veidrodžiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kornelijus Platelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Korijantys veidrodžiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Korijantys veidrodžiai" perkama kartu