0

Koriko maišo virvė

Kaina internetu: 8,36 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 0.93 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Koriko maišo virvė

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9785415021970

2021-01-31 8.36 InStock
Į krepšelį
Knygos "Koriko maišo virvė" aprašymas

Neapsakomas nuotykių troškulys ir skaitymo malonumas tęsiasi! Antrojoje trilogijos knygoje Koriko maišo virvė gabioji mergaitė įsilieja į klajojančio lėlių teatro trupę ir tampa mįslingos žmogžudystės, įvykdytos tiesiai priešais žiūrovų akis, liudininkė. Painioje istorijoje ir vėl šmėžuoja keistoji Flavijos šeimynėlė: nepakenčiamos seserys, įkyri tetulė, plepė virėja ir patikimasis Dogeris; slaptojoje chemijos laboratorijoje vėl vyksta magiški atradimai, o pakeliui atsiranda daug naujų įtartinų veikėjų – šiems, kvapą gniaužiantiems, nuotykiams neliksite abejingi ir kartu su Flavija vyniosite paslapčių siūlų kamuolį iki paskutinio knygos puslapio.
Tai kas gi užmezgė kartuvių virvę? Ką matė beprotė Megė? Kodėl lėlių teatre surežisuota mirtis?

Parašykite atsiliepimą apie "Koriko maišo virvė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Detektyvai, trileriai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Koriko maišo virvė, kurį parašė Alan Bradley. Siūlome ne tik išsamų Koriko maišo virvė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Alan Bradley. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Koriko maišo virvė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Koriko maišo virvė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Koriko maišo virvė" perkama kartu