Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kornelijaus Platelio kūrybos kontekstai, arba tarp Dioniso ir Apolono

Kaina: 11,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 11.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kornelijaus Platelio kūrybos kontekstai, arba tarp Dioniso ir Apolono" aprašymas

Šiandienos lietuvių poezija - kaip daugelis tvirtina - gyvena itin intensyvaus kūrybinio pakilimo laikotarpį. Visa tai reflektuojant, Kornelijų Platelį dera laikyti viena svarbiausių šio pakilimo atramų. Prie jo indėlio neabejotinai priskirtina ir tai, kad kėlė/kelia sau ambicingą užduotį aktualizuoti prakilnaus klasikinio žodžio meno ir minties etalonus, bet drauge suteikti tradiciniams variantams modernaus mąstymo įspaudus.
Šios vaizduotės matricos padeda rezonuoti apskritai esmingąsias šiuolaikinio meno plėtros tendencijas, siūlyti individualias klasikinių įvaizdžių interpretacijas bei asmeninių patirčių inspiruotas poetines arvertis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kornelijaus Platelio kūrybos kontekstai, arba tarp Dioniso ir Apolono"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kornelijaus Platelio kūrybos kontekstai, arba tarp Dioniso ir Apolono", Algis Kalėda. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algis Kalėda su knyga "Kornelijaus Platelio kūrybos kontekstai, arba tarp Dioniso ir Apolono" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kornelijaus Platelio kūrybos kontekstai, arba tarp Dioniso ir Apolono" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algis Kalėda. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kornelijaus Platelio kūrybos kontekstai, arba tarp Dioniso ir Apolono" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kornelijaus Platelio kūrybos kontekstai, arba tarp Dioniso ir Apolono" perkama kartu