Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Koronaviruso išgyvenimo vadovas (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 2.99 SoldOut

Knygos "Koronaviruso išgyvenimo vadovas (knyga su defektais) " aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Iš pradžių pasaulis gana abejingai stebėjo, kaip Kinija bando susidoroti su koronaviruso protrūkiu. Vėliau liga pasklido po planetą ir apėmė visus žemynus, o pasaulio mokslininkai vis dar tebeieško būdų, kaip suvaldyti pandemiją. Medicinos mokslų daktaro Wang Zhou knyga „Koronaviruso išgyvenimo vadovas: 101 mokslu grįstas patarimas, kuris gali išgelbėti gyvybę“ neatsakys į klausimą, kaip išgydyti sergančiuosius ar išgelbėti pasaulį. Tačiau išgyvenimo vadove skaitytojai ras informacijos, kaip koronavirusas plinta, kaip jis veikia žmogaus organizmą ir sužinos efektyviausius prevencinius būdus, kurie padės išvengti ligos.

Pagrindinius koronaviruso apsisaugojimo būdus, ko gero, išvardinti galėtų net patys mažiausieji. Labai svarbi yra asmeninė higiena – rankas su muilu reikia plauti bent kas valandą ir ne trumpiau nei pusę minutės. Jei nėra galimybių – naudoti dezinfekcinį skystį. Viešose vietose būtina dėvėti kaukę ar respiratorių, neliesti veido. Taip pat reikia dažnai valyti liečiamus paviršius, vėdinti kambarius, o svarbiausia – laikytis atstumo nuo kitų žmonių, likti namuose, vengti susibūrimų. Tokias ir kitas naudingas apsaugojimo taisykles skaitytojams pakartos ir autorius. Knygoje iš viso yra 101 mokslu grįstas patarimas.

Gydytojas Wang Zhou yra kilęs iš Kinijos miesto Uhano. Būtent čia prasidėjo koronaviruso proveržis, kurį šalis sugebėjo suvaldyti. Kaip jiems tai pasisekė? Atsakymus rasite knygoje „Koronaviruso išgyvenimo vadovas: 101 mokslu grįstas patarimas, kuris gali išgelbėti gyvybę“. Knygą sudarę specialistai kalba paprasta ir suprantama kalba, o tekstą iliustruoja grafikais bei kita naudinga informacija.

Šiame vadove pateikiama informacija ne tik apie koronavirusą bei jo gydymo būdus, bet autorius dalijasi ir bendromis teorinėmis žiniomis apie užkrečiamas ligas. Po pasaulį sparčiai plintant COVID-19 virusui, knyga „Koronaviruso išgyvenimo vadovas“ padės jaustis drąsiau, o kinų mokslininkų patirtis suteiks vilties šioje kovoje – žinosite, ko tikėtis kiekviename pandemijos etape.

Wang Zhou – ligų kontrolės ir prevencijos centro Uhane vyriausiasis gydytojas, taip pat Huazhongo bei Uhano universitetų profesorius. Jis yra tarptautinis autoritetas užkrečiamų ligų ir prevencijos kontrolės klausimais. Daktaro, buvusio pačiame koronaviruso protrūkio epicentre, parengta knyga „Koronaviruso išgyvenimo vadovas“ šiuo metu verčiama į daugelį kalbų. Lietuviškam leidimui įžangą parašė daktaras Alvydas Unikauskas.

Iš anglų kalbos vertė Dominykas Būdvytis


  • Autorius: Wang Zhou
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 97860948410400-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Koronaviruso išgyvenimo vadovas (knyga su defektais) "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Wang Zhou pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Koronaviruso išgyvenimo vadovas (knyga su defektais) ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Koronaviruso išgyvenimo vadovas (knyga su defektais) " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Koronaviruso išgyvenimo vadovas (knyga su defektais) " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Koronaviruso išgyvenimo vadovas (knyga su defektais) "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Wang Zhou tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Koronaviruso išgyvenimo vadovas (knyga su defektais) " perkama kartu