⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kortų paslaptis

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2016-06-19 Jolita

Mano būsimas trečiokas sužavėtas šia knyga! Tiesiog ryte ryja :) Šiais technologijų laikais didelis dalykas, kad vaikas knygą, kaip laisvalaikio užsiėmimą, iškeltų į pirmą vietą. Reiškia knyga tikrai verta dėmesio.


Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 1.79 SoldOut

Knygos "Kortų paslaptis" aprašymas

"Kortų paslaptis" - tai fantazijos kupina knyga su daugybe filosofinių klausimų, nejučia padaranti skaitytoją ir protingesnį, ir geresnį.


- Ar žinai, kodėl dauguma žmonių tik maklinėja po pasaulį ir nė kiek nesistebi tuo, ką mato aplinkui? - paklausė.

Papurčiau galvą.

- Todėl, kad pasaulis tampa įpročiu.


Jostein Gaarder (Josteinas Gorderis, g. 1952 Osle) – garsiosios knygos apie filosofijos istoriją „Sofijos pasaulis“ autorius. „Kortų paslaptyje“ sutinkame berniuką Hansą Tomą, kuris galėtų būti jaunesnysis Sofijos brolis. „Kortų paslaptis“ – tai trijų kelionių istorijos: pirmoji kelionė iš Norvegijos į Graikiją.


Dvylikametis Hansas Tomas ir jo tėtis, filosofas mėgėjas, iškeliauja ieškoti mamos, kuri juos paliko prieš aštuonetą metų ir išvyko „ieškoti savęs“ nežinoma kryptimi. Atsitiktinai sužinoję, kad mama gyvena Atėnuose, tėvas ir sūnus leidžiasi į kelionę. Kelias veda per Šveicariją, kur kalnų kaimelyje gyvenantis kepėjas padovanoja berniukui mažutėlę knygutę – o joje esanti istorija pradeda antrąją kelionę. Ten surašytas pasakojimas apie kortų žaidimą ir paslaptingąjį džokerį pasirodo esąs keistai susijęs su pačiu Hansu Tomu, jo tėvu ir kitais jo gyvenimo veikėjais. Kelionė veda berniuką į paslaptingą salą ir keičia jo gyvenimą...

Trečioji Hanso Tomo kelionė – į filosofiją. Tėvas atveria jam filosofijos pasaulį, į kurį sūnus įžengia, nejučia keldamas amžinuosius klausimus: Kas esame mes? Iš kur mes atsiradome? Ar yra Dievas?


"Kortų paslaptis" - tai fantazijos kupina knyga su daugybe filosofinių klausimų, nejučia padaranti skaitytoją ir protingesnį, ir geresnį. O perskaitę tikriausiai daugelis supras, kad jie gyvenime yra sutikę bent po vieną džokerį ir kad jiems labai pasisekė... Nes pati įdomiausia yra ketvirtoji kelionė – ta, kuri atitenka skaitytojui. Jis keliauja ne tik per Norvegiją, Šveicariją ar Graikiją, ne tik į negyvenamą salą ar atranda filosofijos paslaptis. Jis keliauja į savo paties vidų, kur galbūt pavyks atrasti atsakymą į amžinąjį klausimą – kas esu aš?


"Visiems, kurie nori surasti save, galiu patarti ir toliaus pasilikti toje pačioje vietoje. Kitaip kyla didelis pavojus pasimesti amžiams."

Iš norvegų kalbos vertė Eglė Išganaitytė

  • Autorius: Jostein Gaarder
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 342
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986168768

Kiti taip pat domėjosi


2021-07-14

Its bad

2016-06-19

Mano būsimas trečiokas sužavėtas šia knyga! Tiesiog ryte ryja :) Šiais technologijų laikais didelis dalykas, kad vaikas knygą, kaip laisvalaikio užsiėmimą, iškeltų į pirmą vietą. Reiškia knyga tikrai verta dėmesio.

Parašykite atsiliepimą apie "Kortų paslaptis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kortų paslaptis", Jostein Gaarder. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jostein Gaarder su knyga "Kortų paslaptis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kortų paslaptis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jostein Gaarder. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kortų paslaptis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kortų paslaptis" perkama kartu