⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Košmaras (buvo išleista pavadinimu „Paganinio kontraktas“)

3.2
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-01-23 z

Tai Paganinio kontraktas pervadintas kitu pavadinimu, o ne nauja knygos dalis.


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 17.59 SoldOut

Knygos "Košmaras (buvo išleista pavadinimu „Paganinio kontraktas“)" aprašymas

Knyga anksčiau buvo išleista pavadinimu „Paganinio kontraktas".

Pasaulinio bestselerio „Hipnotizuotojas“ autoriaus romanas.

Yra dalykų, kurie nesibaigia netgi po mirties...

Kai kurių žmonių geriau nesutikti, nes didžiausios svajonės gali virsti žiauriausiu prakeiksmu. Kai kurių kontraktų geriau nepasirašyti, nes sąlygas gali tekti vykdyti netgi po mirties...

Prie Stokholmo krantų dreifuojančiame laive randama mirusi jauna moteris. Specialistai nustato, kad jos plaučiai pilni jūros vandens, bet vandens pėdsakų nėra ant drabužių ir kūno. Ar gali būti jog moteris nuskendo laive? Kitą dieną prabangiame bute aptinkamas pasikoręs vyras. Niekas negali paaiškinti, kaip vyrui pavyko pasiekti aukštoje palubėje kabančią kilpą, kai aplinkui nėra jokių daiktų, ant kurių galima pasilypėti. Gal tai ne savižudybė, o žmogžudystė? Ar šios dvi keistos mirtys susijusios? Detektyvas Jonas Lina imasi pavojingo, įtempto ir netikėtų posūkių kupino tyrimo.

Jis įsiskverbia į tamsiausias jūsų mintis. Tada paverčia jas realybe.

Milžiniškos sėkmės susilaukusios knygos „Hipnotizuotojas“ pagrindinis veikėjas, detektyvas Jonas Lina, sugrįžta antrajame Larso Keplerio bestseleryje „Košmaras“. Tai vienas įdomiausių Švedijos detektyvinių romanų, prikaustantis dėmesį, žavintis vaizdingumu ir netikėtais siužeto vingiais. Po Larso Keplerio slapyvardžiu, slepiasi Alexanderis ir Alexandra Ahndorilai, švedų rašytojų pora. Jie gali drąsiai pretenduoti į Stiego Larssono įpėdinių vardą, nes garsėja įtraukiančiu stiliumi, milžiniškais knygų pardavimais ir tuo, jog geriausi režisieriai „Hipnotizuotoją“ ir „Košmarą“ pasiryžo perkelti į kino ekranus.Kiti taip pat domėjosi


2021-03-06

Knyga įdomi .

2021-03-06

Knyga įdomi .

2020-10-13

Kiek skaičiau šio autorių dueto knygų, nenusivyliau, tačiau paėmus šią knygą į rankas, negaliu tiesiog mėgautis, nes vertimas yra visiškai nevykęs. Tiek nesąmoningų išsireiškimų ne vietoje, kad kartais net sunku suprasti mintį.

2020-05-16

Kaip reikia šitaip išreklamuoti tokią neįdomią knygą? Per daug bereikšmių pavadinimų, apibūdinimų ir būdvardžių, kurie neleidžia normaliai suprasti siužeto. Visiškai bevertė knyga.

2020-01-23

Tai Paganinio kontraktas pervadintas kitu pavadinimu, o ne nauja knygos dalis.

Parašykite atsiliepimą apie "Košmaras (buvo išleista pavadinimu „Paganinio kontraktas“)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Košmaras (buvo išleista pavadinimu „Paganinio kontraktas“)", Lars Kepler. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lars Kepler su knyga "Košmaras (buvo išleista pavadinimu „Paganinio kontraktas“)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Košmaras (buvo išleista pavadinimu „Paganinio kontraktas“)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lars Kepler. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Košmaras (buvo išleista pavadinimu „Paganinio kontraktas“)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Košmaras (buvo išleista pavadinimu „Paganinio kontraktas“)" perkama kartu