0

Košmaras

  • Nuolaida knygai -23%
2.7
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 15,49 €*
Sutaupote: 3.50 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-01-23 z

Tai Paganinio kontraktas pervadintas kitu pavadinimu, o ne nauja knygos dalis.

Informacija

Košmaras

  • Serija: Detektyvas Jonas Lina
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 592
  • ISBN ar kodas: 9786094840807

2020-10-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Košmaras" aprašymas

Knyga anksčiau buvo išleista pavadinimu „Paganinio kontraktas".

Pasaulinio bestselerio „Hipnotizuotojas“ autoriaus romanas.

Yra dalykų, kurie nesibaigia netgi po mirties...

Kai kurių žmonių geriau nesutikti, nes didžiausios svajonės gali virsti žiauriausiu prakeiksmu. Kai kurių kontraktų geriau nepasirašyti, nes sąlygas gali tekti vykdyti netgi po mirties...

Prie Stokholmo krantų dreifuojančiame laive randama mirusi jauna moteris. Specialistai nustato, kad jos plaučiai pilni jūros vandens, bet vandens pėdsakų nėra ant drabužių ir kūno. Ar gali būti jog moteris nuskendo laive? Kitą dieną prabangiame bute aptinkamas pasikoręs vyras. Niekas negali paaiškinti, kaip vyrui pavyko pasiekti aukštoje palubėje kabančią kilpą, kai aplinkui nėra jokių daiktų, ant kurių galima pasilypėti. Gal tai ne savižudybė, o žmogžudystė? Ar šios dvi keistos mirtys susijusios? Detektyvas Jonas Lina imasi pavojingo, įtempto ir netikėtų posūkių kupino tyrimo.

Jis įsiskverbia į tamsiausias jūsų mintis. Tada paverčia jas realybe.

Milžiniškos sėkmės susilaukusios knygos „Hipnotizuotojas“ pagrindinis veikėjas, detektyvas Jonas Lina, sugrįžta antrajame Larso Keplerio bestseleryje „Košmaras“. Tai vienas įdomiausių Švedijos detektyvinių romanų, prikaustantis dėmesį, žavintis vaizdingumu ir netikėtais siužeto vingiais. Po Larso Keplerio slapyvardžiu, slepiasi Alexanderis ir Alexandra Ahndorilai, švedų rašytojų pora. Jie gali drąsiai pretenduoti į Stiego Larssono įpėdinių vardą, nes garsėja įtraukiančiu stiliumi, milžiniškais knygų pardavimais ir tuo, jog geriausi režisieriai „Hipnotizuotoją“ ir „Košmarą“ pasiryžo perkelti į kino ekranus.

2020-10-13

Kiek skaičiau šio autorių dueto knygų, nenusivyliau, tačiau paėmus šią knygą į rankas, negaliu tiesiog mėgautis, nes vertimas yra visiškai nevykęs. Tiek nesąmoningų išsireiškimų ne vietoje, kad kartais net sunku suprasti mintį.

2020-05-16

Kaip reikia šitaip išreklamuoti tokią neįdomią knygą? Per daug bereikšmių pavadinimų, apibūdinimų ir būdvardžių, kurie neleidžia normaliai suprasti siužeto. Visiškai bevertė knyga.

2020-01-23

Tai Paganinio kontraktas pervadintas kitu pavadinimu, o ne nauja knygos dalis.

Parašykite atsiliepimą apie "Košmaras"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Košmaras, kurią skaitytojams dovanoja Lars Kepler. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lars Kepler su knyga Košmaras jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Košmaras patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lars Kepler. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Košmaras palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Košmaras" perkama kartu