Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Košmarų krautuvėlė 1. Siaubingi kutulio milteliai

Kaina: 7,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Košmarų krautuvėlė 1. Siaubingi kutulio milteliai" aprašymas

„Siaubingi kutulio milteliai“ - pirmoji serijos „Košmarų krautuvėlė“ knyga.

Naujoje baisiai linksmoje knygelių serijoje sutiksite sumanią devynmetę Niną, kuri įsidarbina padėjėja neįtikėtinoje Košmarų krautuvėlėje. Čia jai tenka susidurti su žaviais ir juokingais veikėjais ir spręsti pačias keisčiausias mįsles.

Nina ieškosi darbo, todėl drąsiai įžengia pro Košmarų krautuvėlės duris. Už prekystalio ji randa krautuvėlės savininką poną Keistutį, kuris tiesiog springsta iš juoko. Kažkoks nenaudėlis užbarstė ant jo didžiulę dozę kutulio miltelių! Prie jų atsklendžia vaiduoklis Bertis, ir jiedu drauge su Nina krautuvėlės užkaboriuose imasi ieškoti antikutulio miltelių. Bet iš už kampo riedučiais atrieda suktasis žemės aštuonkojis Žliugis, kuris AMŽINAI viską sugadina...

Naujoji „Košmarų krautuvėlės“ serija patiks visiems įtampos ir humoro mėgėjams, kuriems nesvaigsta galva nuo minties apie driežų akių obuolius arba nuodingais žandikauliais kaukšinčius vorus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Košmarų krautuvėlė 1. Siaubingi kutulio milteliai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Košmarų krautuvėlė 1. Siaubingi kutulio milteliai", kurį pristato Magdalena Hai, Teemu Juhani. Siūlome ne tik išsamų "Košmarų krautuvėlė 1. Siaubingi kutulio milteliai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Magdalena Hai, Teemu Juhani. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Košmarų krautuvėlė 1. Siaubingi kutulio milteliai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Košmarų krautuvėlė 1. Siaubingi kutulio milteliai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Košmarų krautuvėlė 1. Siaubingi kutulio milteliai" perkama kartu