TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kosminė knyga apie kūrinijos mechaniką. Trumpa aukštesniosios sąmonės kelionė

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-11-20 Agnė

Nuostabi knyga. Apie rimtus dalykus nerimtai. Humoro jausmas, štai ko trūksta mūsų gyvenime. Siūlau visiems išsigandusiems dėl ekonominės krizės.


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 4.99 SoldOut

Knygos "Kosminė knyga apie kūrinijos mechaniką. Trumpa aukštesniosios sąmonės kelionė" aprašymas

Paskubėkite, laivas išplaukia! Itzhakas Bentovas, garsus inžinierius, išradėjas ir mistikas, kviečia visus į ilgam įsiminsiančią išvyką po visatą, grynąją sąmonę ir visa, kas plyti anapus."Žaviai sąmojinga kosminė komedija apie aukščiausiųjų tikrovių prigimtį ir sandarą. Istoriją apie tokias keliones - metafizines iškylas iš vieno visatos galo į kitą - retai teišgirsite."


Dr. Jean Houston, Proto tyrimų fondasPasitelkęs į pagalbą komiškus piešinėlius, nesudėtingas metaforas ir būdingą sau humorą, Bentovas aiškina tikrovės sandara, leidžia akies krašteliu dirstelėti į Nirvaną ir Tuštumą, galiausiai supažindina jus su jūsų pačių aukštesniuoju Aš. Kelionėje jis nušviečia Kabalos skaičių ir garso principus, kosminių pavidalų ir simbolių prasmę, devų sąmonę bei Absoliuto prigimtį. Galų gale jis parodo, kad visata ir mintis glaudžiai vienas su kitu susiję dalykai: kiekvienas žmogus savo mintimis daro įtaką visiems kitiems, taip pat ir visai visatai. Įsisąmoninę tą tiesa, nesunkiai padarysime labai rimtas išvadas.

Kiekvienam, kurį traukia proto horizontai, domina milžiniškos kosmoso struktūros ir dvasine žmonijos evoliucija, Itzhako Bentovo knyga bus informatyvus ir linksmas kelionės draugas.

Itzhakas Bentovas buvo inžinierius mechanikas, apdovanolas neeiliniu talentu kurti sudėtingas mechanines struktūras. Maža to, visą gyvenimą jį viliojo meditacijos gelmės - tai leido jam suprantama ir patrauklia forma aprašyti kvantinę fiziką bei aukštesniojo sąmoningumo būsenas. Be šios, jis parašė knygą "Laukinės švytuoklės pėdsakais".


Knygoje "Kosminė knyga apie kūrinijos mechaniką. Trumpa aukštesniosios sąmonės kelionė" autorius originalia forma pateikia savo visatos supratimo modelį ir žmonių vietą jame.

Itzhakas Bentovas gimė 1923 metais Čekoslovakijoje. Per Antrąjį pasaulinį karą jis pasitraukė į Izraelį, o 1954-aisiais atvyko į Jungtines Amerikos Valstijas, kur pradėjo išradėjo ir pramonės konsultanto karjerą, kiek vėliau pasirinko biomedicinos prietaisų projektavimo sritį. Be kita ko, Itzhakas Bentovas tyrinėjo pakitusių sąmonės būsenų įtaką žmogaus fiziologijai, aktyviai domėjosi meditacijomis, parašė knygą "Laukinės švytuoklės pėdsakais: apie sąmonės mechaniką" (Stalking the Wild Pendulum: On the Mechanics of Consciousness).

Itzhakas Bentovas žuvo lėktuvo katastrofoje 1979 metais ir paliko tik šios knygos juodraštį; knygą baigė jo žmona Mirtala.

Iš anglų kalbos vertė Tadas Jurevičius


Turinys


Turinys


Mirtalos pratarmė antrajam leidimui xi

Pratarmė (Christopher Bird) xiii

Pastabos apie Beną (Dr. Jean Houston) xxi

Įžanga xxiv


Įvadas 1


I dalis. DERLINGOJI TUŠTUMA 11

Visatos modelis 13

Absoliuto prigimtis 17

Išreikštieji ir neišreikštieji dalykai 19


II dalis. APIE DEVAS, DIEVUS IR KŪRĖJUS 23

Elementarioji ir aukštesnioji sąmonė 23

Devos 25

Ponas ir ponia Kūrėjai bei visatos sukūrimas 37


III dalis. ANAPUS VISATOS 41

Kosmosas 43

Didysis kosmosas 55

Kodėl reikia evoliucionuoti 57

Išreikštoji Kūrinija, arba Visa, Kas egzistuoja 59


IV dalis. KELIONĖ PO NIRVANĄ SU GIDU 65

Susidūrimas su Naga 67

Juodadarbiai 72

Zoologijos sodas 1A

Absoliutusis paradoksas 76


V dalis. KAS ČIA TOKS VADOVAUJA? 79

Susitikimas su A ukštesniuoju Aš 81

Apibendrinant... 85


PRIEDAI 91

Kas tai yra holograma 97

Esė apie kosmologiją (Echvard Apgar) 113


  • Autorius: Itzhak Bentov
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978-9955-599-55-5

Kiti taip pat domėjosi


2008-11-20

Nuostabi knyga. Apie rimtus dalykus nerimtai. Humoro jausmas, štai ko trūksta mūsų gyvenime. Siūlau visiems išsigandusiems dėl ekonominės krizės.

2008-07-28

REALI KNYGA!!! labai daug pasako - primygtinai rekomenduoju visiems.

Parašykite atsiliepimą apie "Kosminė knyga apie kūrinijos mechaniką. Trumpa aukštesniosios sąmonės kelionė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Itzhak Bentov pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kosminė knyga apie kūrinijos mechaniką. Trumpa aukštesniosios sąmonės kelionė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kosminė knyga apie kūrinijos mechaniką. Trumpa aukštesniosios sąmonės kelionė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kosminė knyga apie kūrinijos mechaniką. Trumpa aukštesniosios sąmonės kelionė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kosminė knyga apie kūrinijos mechaniką. Trumpa aukštesniosios sąmonės kelionė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Itzhak Bentov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kosminė knyga apie kūrinijos mechaniką. Trumpa aukštesniosios sąmonės kelionė" perkama kartu