0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kosminės svarstyklės: skaičius 2

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 5,39 €
Kaina knygyne: 7,79 €*
Sutaupote: 2.40 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kosminės svarstyklės: skaičius 2


2021-04-30 5.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kosminės svarstyklės: skaičius 2" aprašymas
"Kosminės svarstyklės: skaičius 2" - Izvoro raštų rinkinys Nr. 237

Bulgarų kilmės filosofas ir dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas (1900–1986) savo mokiniams pasakė: „Svarbiausi klausimai, su kuriais mes nuolat susiduriame, yra vis tie patys: kas esame, kodėl čia gyvename ir kokias kliūtis mums skirta įveikti savo kelyje. Apie tai aš ir kalbu. Ir neprašykite manęs, kad pakeisčiau temą.“

Šioje knygoje "Kosminės svarstyklės: skaičius 2" Omraamas Mikhaelis Aivanhovass kalba apie du kūrinijos pradus – vyriškąjį ir moteriškąjį – bei jų pusiausvyrą, kuri lemia visą mūsų dvasinę ir fizinę egzistenciją.

"Esybė, kurią mes vadiname Dievu, atspindi ir vyriškąjį pradą, ir moteriškąjį. Tai drauge ir Dangiškasis Tėvas, ir Dieviškoji Motina. Lygiai taip pat žmogus, sukurtas pagal Dievo paveikslą, turi du polius: vyriškąjį (Adomas) ir moteriškąjį (Ieva). Įsikūnydamas Žemėje, jis palieka savo Dangiškuosius Tėvą ir Motiną, tačiau tai nereiškia, kad nutraukia su jais ryšį. Tėvai pasirūpino, kad jis nebūtų vienišas ir vargšas. Jie suteikė jam priemonių, kad galėtų susisiekti su Dangumi."
Omraamas Mikhaelis Aivanhovas

Vertė Ramutė Vingelienė

  • Autorius: Omraam Mikhael Aivanhov
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690341

Parašykite atsiliepimą apie "Kosminės svarstyklės: skaičius 2"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ezoterinės ir astrologijos knygos

Omraam Mikhael Aivanhov parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kosminės svarstyklės: skaičius 2, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kosminės svarstyklės: skaičius 2 aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kosminės svarstyklės: skaičius 2 už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kosminės svarstyklės: skaičius 2? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Omraam Mikhael Aivanhov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kosminės svarstyklės: skaičius 2" perkama kartu