⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kosmosas. Apie saulės sistemos planetas ir jų palydovus

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-07-16

Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 15.99 SoldOut

Knygos "Kosmosas. Apie saulės sistemos planetas ir jų palydovus " aprašymas

Čekų autoriaus Pavel Gabzdyl knyga „Kosmosas. Apie saulės sistemos planetas ir jų palydovus“ – interaktyvus žinynas vaikams, kuris padės susipažinti su pagrindiniais dangaus kūnais.

Ar žinote, kodėl romėnai Marsą vadino karo dievo vardu ir kodėl šią planetą bijojo pamatyti mūsų protėviai? Ar nukeliavę į Marsą galėtume ten kvėpuoti? Kodėl Venera lyginama su pragaru? Kokia temperatūra vyrauja Saulės sistemos planetose? Ar ten yra vandens? Ką įdomaus galima pamatyti Saturne? O kas ten aplink jį sukasi? Ar planetose yra kvapų?

Tai vos keli klausimai, o knygoje „Kosmosas. Apie saulės sistemos planetas ir jų palydovus“ jų rasite net aštuoniasdešimt! Autorius Pavel Gabzdyl žaismingai atsako į visus juos. Apie aštuonias Saulės sistemos planetas sužinosite daugybę įdomių ir linksmų faktų. Klausimai rimti ir juokingi, tad skaityti bus smagu!

Ši knyga ne tik informatyvi, bet ir interaktyvi. Mažieji mokslininkai ras daug atverčiamų ir ištraukiamų langelių, kurie slepia dar įdomesnius tekstus. Per visą pažintinę kelionę po kosmoso pasaulį skaitytojus lydi nepaprastas veikėjas – mažas smalsus robotas.

Knyga „Kosmosas. Apie saulės sistemos planetas ir jų palydovus“ sužadins žingeidumą ir vaikus sudomins astronomija. Ja aistringai susižavėjęs ir pats autorius.

Pavel Gabzdyl nuo 2000 metų dirbo Čekijos Brno miesto observatorijoje ir planetariume, kur prisidėjo prie įvairių multimedijos renginių. Autorius parašė daugybę mokslo populiarinimo straipsnių apie Saulės sistemos planetas, taip pat jis kuria tinklaraštį apie astronomiją. 2007-ais metais jo vardu buvo pavadinta planeta.

2013-ais metais Pavel Gabzdyl pelnė Čekijos astronomijos draugijos apdovanojimą „Littera Astronomica“ už darbą mokslo populiarinimo srityje. Astronomijos entuziastas parašė ir išleido kelias vaikiško žanro knygas, kuriose patraukliai pateikia informaciją apie planetas ir kitas kosmines įdomybes.

Sudomino trumpas aprašymas? Rekomenduojame knygą įsigyti internetu. Pirkti online verta dėl galimybės įvairių žanrų knygų įsigyti pigiau. Gerų kainų ieškokite tarp akcijų ir išpardavimų pasiūlymų. Apsispręsti dėl skaitinių visada padeda skaitytojų atsiliepimai ir apžvalgos. Taip pat parengėme informacinių santraukų, kuriose rasite aprašymą, nurodytą puslapių skaičių, galėsite pavartyti ištraukas.


  • Pavadinimas originalo kalba: Astounding Questions from the Fabulous World of Planets
  • Autorius: Pavel Gabzdyl
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 23x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090141106
  • Vertėjas: Daiva Krištopaitienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-07-28

norėčiau, kad būtų daugiau įvairių knygų apie kosmosą, visatą, žvaigždes...

2021-07-16

Parašykite atsiliepimą apie "Kosmosas. Apie saulės sistemos planetas ir jų palydovus "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kosmosas. Apie saulės sistemos planetas ir jų palydovus ", kurį pristato Pavel Gabzdyl. Siūlome ne tik išsamų "Kosmosas. Apie saulės sistemos planetas ir jų palydovus " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pavel Gabzdyl. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kosmosas. Apie saulės sistemos planetas ir jų palydovus ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kosmosas. Apie saulės sistemos planetas ir jų palydovus " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kosmosas. Apie saulės sistemos planetas ir jų palydovus " perkama kartu