0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kosmoso padaužos: roko muzikantai (DVD)

2,35 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 2.35 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kosmoso padaužos: roko muzikantai (DVD)" aprašymas

Penki Zigma B planetos ateiviai išsiruošia į pikniką kosmose. Tačiau jų erdvėlaiviui atsitrenkus į asteroidą jie atsiduria Žemėje. Tampa aišku, kad jei kas nors iš žmonių supras, kad jie ateiviai, ims juos tyrinėti. Tad jie išsinuomoja namą, kuris tampa jų slėptuve. Ateiviai turi du tikslus: grįžti į savo gimtąją planetą bei persekioti visus, kurie bandys įkelti koją į jų nuosavybę.

Kalbos: Anglų, rusų, lietuvių, latvių, estų
Kūrėjai: Jean-Yves Raimbaud, Philippe Traversat
Trukmė: 8x11min.


  • Autorius:
  • Išleidimo metai: 2013
  • ISBN ar kodas: KOSM-PAD

Parašykite atsiliepimą apie "Kosmoso padaužos: roko muzikantai (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kosmoso padaužos: roko muzikantai (DVD)", kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Kosmoso padaužos: roko muzikantai (DVD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kosmoso padaužos: roko muzikantai (DVD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kosmoso padaužos: roko muzikantai (DVD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kosmoso padaužos: roko muzikantai (DVD)" perkama kartu