0

Koučingo praktika vadovams (5-oji laida)

3.0
(1 įvertinimai)
2015-05-07 Kouč ar ouč

Knyga skirta, manau, pradedantiesiems arba tiems, kas girdėjo madingą žodį, bet neturi supratimo, kas tai yra. Na, gal tai nėra blogai, bet man ji pasirodė per 'skysta'.

Informacija

Koučingo praktika vadovams (5-oji laida)

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: tstas

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime

Knygos "Koučingo praktika vadovams (5-oji laida)" aprašymas

Tomo Misiukonio knyga „Koučingo praktika vadovams“ aktuali vadovams, darbuotojams, dėstytojams ir koučingo specialistams, kurie nori pagilinti savo žinias. Tomas Misiukonis – ekspertas 2010-ais metais baigęs koučingo ir mentorystės praktikos magistro studijas Oxford Brookes universitete. Jo koučingo kompetencijos buvo sertifikuotos tarptautinės koučingo federacijos ICF Global.

Koučingas yra vienas iš mokymosi ir tobulėjimo būdų. Knyga „Koučingo praktika vadovams“ padės perprasti šio ugdymo proceso esmę bei taikymo metodus. Vadovai savo darbe pasitelkę koučingą, skatina darbuotojus tobulėti, o taip pasiekiama ne tik efektyvesnių verslo rezultatų, bet ir suburiamas motyvuotas kolektyvas. Remdamiesi knygoje išdėstytais metodais vadovai išmoks ugdyti ir skatinti siekti tobulumo tuos žmones, kurie nuolatos dirba tiesiogiai prisidėdami prie įmonės sėkmės.

Autorius teigia, kad jo dėstomus patarimus yra lengva taikyti iš karto, nesvarbu, kokio pasirengimo vadovas esate. Pirmame skyriuje skaitytojai susipažins su koučingo sąvoka bei kuo jis skiriasi nuo kitų asmeninio ugdymo metodų. Tomas Misiukonis atskleidžia, kokius reikia kelti tikslus bei kuriuos veikimo principus pritaikyti siekiant sklandžios veiklos.

Antrame skyriuje atskleidžiama, ko reikia, kad vadovas koučingą galėtų taikyti dabar pat. Autorius pagelbės išanalizuoti savo vadovavimo principus bei asmenines savybes, suprasti, kur reikia tobulėti pačiam vadovui bei kaip koučingą paversti kasdieniu palydovu. Rašytojas pateikia schemas, kurias įdiegus įmonėje vadovas sukurs mokymosi ir tobulėjimo aplinką.

Trečiajame skyriuje autorius dalijasi koučingui reikalingais įgūdžiais bei technikomis. Pradedamas praktinis taikymas. Tomas Misiukonis padeda pasiruošti koučingo pokalbiams, bei pateikia naudingų pavyzdžių. Ketvirtajame skyriuje autorius atskleidžia pokalbio valdymo modelius, kuriais vadovaudamiesi vadovai galės rezultatyviai vesti pokalbius su savo darbuotojais. Patarimai ir pavyzdžiai pagelbės pasirengti šiam procesui ir nepatirti streso.

Penktajame skyriuje autorius aptaria verslo situacijas, kuriose galima pritaikyti koučingą. Autorius rekomenduoja šį ugdymo metodą taikyti kalbant su su pardavimo vadybininkais, personalo vadovais, kasmetinių rezultatų vertinimų pokalbių metu. Skyriuje gausu praktinių patarimų ir naudingų frazių.

Šeštasis skyrius skirtas asmeniniam vadovo tobulėjimui. Rašytojas dalijasi naujausiomis tendencijomis, geriausiomis užsienio praktikomis.

Tomas Misiukonis – lektorius, akredituotas koučingo specialistas, autorius. Jis yra išleidęs knygas „Koučingo praktika vadovams“, „Koučingo Technikos“ bei kaip bendraautorius prisidėjo prie leidninių „Vadovas per 24 h“, „Dėmesio, grupė!“ ir „Boso Valanda“.

2015-05-07

Knyga skirta, manau, pradedantiesiems arba tiems, kas girdėjo madingą žodį, bet neturi supratimo, kas tai yra. Na, gal tai nėra blogai, bet man ji pasirodė per 'skysta'.

Parašykite atsiliepimą apie "Koučingo praktika vadovams (5-oji laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Koučingo praktika vadovams (5-oji laida), kurią skaitytojams dovanoja Tomas Misiukonis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tomas Misiukonis su knyga Koučingo praktika vadovams (5-oji laida) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Koučingo praktika vadovams (5-oji laida) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Misiukonis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Koučingo praktika vadovams (5-oji laida) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Koučingo praktika vadovams (5-oji laida)" perkama kartu